Pamiętacie prima-aprilis 2019, kiedy to studio Funcom zapowiedziało swoją nową grę osadzoną w uniwersum Conana Barbarzyńcy – Conan Chop Chop, a wiele osób piało z zachwytu i marzyło by w nią zagrać?

No więc, okazuje się, że jednak jest to prawdziwa gra i już niedługo będzie można w nią zagrać. Podczas wczorajszego pokazu na E3 przedstawiciele studia Funcom zdradzili, że Chop Chop będzie „najbardziej realistyczną grą, w której pojawia się Conan Barbarzyńca„.

Conan Chop Chop wspierać będzie kooperację do 4 graczy i akcja rozgrywa się w Hyborii, świecie stworzonym przez autora fantasy Roberta E. Howarda. Zadaniem graczy będzie pokrzyżowanie planów złego czarodzieja Thoth-Amona, który planuje wskrzesić jeszcze gorszego czarodzieja Xaltotuna. Jeśli mu się to uda, to świat na zawsze okryje się mrokiem.

Użytkownicy wcielą się w jedną z czterech postaci z uniwersum Conana Barbarzyńcy: Conana, Pallantide, Valerię oraz Belit. Do walki używać będą mogli praktycznie wszystkich przedmiotów począwszy na miotle, a skończywszy na mieczu. Prócz tego do ich dyspozycji oddane zostaną losowo generowane mapy oraz mnóstwo umiejętności, dzięki czemu każda kolejna rozgrywka będzie nowym doświadczeniem.

Jest tylko jedno ale: permadeath,  ale za to odblokowane już bronie dostępne są przy kolejnej rozgrywce.

Premiera na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch zapowiedziana została na 3 września.

To jak – zainteresowani?

Poprzedni artykułThe Division 2 pokazuje nowości na Rok 1, nadciąga darmowy weekend
Następny artykułFallout 76: Nuklearna Zima już dostępna i oto co musicie wiedzieć