Firma My.com ogłosiła wczoraj, że gracze Revelation Online mogą spodziewać się w przyszłym tygodniu, pierwszego łączenia serwerów.

Jeśli wydaje Wam się, że decyzja o łączeniu serwerów podjęta została z powodu spadającej liczby graczy, to… prawdopodobnie tak jest. Jednakże zgodnie ze słowami ekipy Revelation Online, chodzi głównie o uruchomienie w niedalekiej przyszłości serwerów francusko- i niemiecko-języcznych, które z pewnością przyciągną graczy z obecnych serwerów. Aby zapobiec potencjalnemu wyludnieniu serwerów angielskojęzycznych, firma My.com podjęła decyzje o ich wcześniejszym połączeniu i nastąpi to już 14 czerwca.

Ten argument jest w porządku jeśli chodzi o serwery EU, ale w takim razie dlaczego łączone są serwery NA?

  • EU: Corral włączony zostanie do Moonsea.
  • EU: Eventide włączony zostanie do Tidewater.
  • NA: Muroc włączony zostanie do Darkfall.
  • NA: Tusenwood włączony zostanie do Snowpine.

Co ciekawe, w ten sam dzień, firma My.com ma w planach uruchomić zupełnie nowy serwer NA – Divine Overlook, który ma dać fanom Revelation Online ponowną szansę na rozpoczęcie swojej przygody w Nuanor i zdobycie różnego rodzaju osiągnięć.

I co o tym sądzicie?

4 KOMENTARZE

  1. Tak ja w AW i Skyforge my.com sie wział za grę jak stracił 80% graczy. Jak zwykle za malo i za poźno. Ci co pozostali ciesza sie z nowych eventów ale zostali juz tylko najcierpliwsi. Gra sobie umrze przez wydawcę zaczynam sie zastanawiac w jaki sposób wybierać nowe gry do grania ale na to mam jeszcze czas bo jeszcze jest z kim grac w Revelation.

    • Zgadzam się z Ghoulasem. Ja czekałem na tę grę od wakacji tamtego roku i o ile grało się bardzo przyjemnie, to brak nowego kontentu i łatania bugów (część z nich była obecna od CBT2) skutecznie zniechęcił mnie do gry. Była nadzieja patrząc na wersje RU (która bardzo szybko dostała lvl 79 i różne eventy/konkursy + szybkie łatanie) ale szybko umarła jak pierwsze patche nic nie naprawiały, a tylko dodawały nowe przedmioty do ISa. Przynajmniej wreszcie łączą te serwery, bo z populacją był problem już po miesiącu. Jest jeszcze login event i nawet fajne nagrody ale coś śmierdzi mi to podbijaniem statystyk zalogowanych graczy na koniec kwartału… Czekam dalej na jakieś nowe, sensowne MMO, z normalnym wydawcą… szkoda, że Ashes of Creation tak daleko 🙁

Comments are closed.