Po zwiastunie przedstawiającym wszystkie klasy, jakie będą do dyspozycji graczy w Revelation Online, przyszedł czas na prezentację historii związanych z poszczególnymi klasami i jako pierwszy na odstrzał idzie Blademaster.

Blademaster kieruje się on kodeksem wojownika, który jest przekazywany z mistrza na ucznia przez wieki. Gracz wcieli się w rolę zapasowego tanka i specjalisty w walce w zwarciu. Klasa ta używa bliźniaczych ostrzy do zadawania obrażeń i ucieczek przed przeważającym wrogiem, co pozwala mu na unicestwianie hordy przeciwników.

Tworząc każdą z klas zależało nam, aby wpasowały się w historię Revelation Online. Klasa Blademaster jest ważną częścią sagi. Ta postać nie ma sobie równych w walce w zwarciu, potrafi obronić się przed szarżą przeciwnika i wykorzystać każdy błąd do zadania ciosu. To wszystko czyni Blademastera jedną z najpotężniejszych klas w Revelation. Na zwiastunie nie tylko ukazujemy tych brutalnych wojowników w akcji, lecz również ujawniamy tajemnice na temat ich pochodzenia – mówi o tej klasie Zhang Peng, Revelation Online’s Project  Manager w NetEase.

Dodatkowo wydawca gry zaktualizował wygląd oficjalnej strony Revelation Online. Znaleźć tam można wszystkie wydarzenia związane ze światem Nuanor, najnowsze informacje na temat gry, społeczności, klas, a oprócz tego gracze mogą zarejestrować się do beta testów tej gry.

1 KOMENTARZ

  1. Zaczynam powoli mieć problem z wyborem czym będę grał każda z klas kusi czymś innym i bedzie ciezko się zdecydować. Blademaste z jednym dwurakiem i z dwoma jednorecznymi miieczami naprawde wspaniale wygląda szkoda ze może robić tylko jako off-tank.

Comments are closed.