To już dzisiaj. Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień i rozszerzenie ESO: Morrowind jest już oficjalnie dostępne! Hmmm… Tak jakby…?

Myślę, że premiera rozszerzenia Morrowind do The Elder Scrolls Online, była chyba najdziwniejszą premierą dodatku do gry MMORPG jaką widziałam w ostatnich latach. Czemu? Otóż, tak naprawdę gracze, którzy zdecydowali się na zakup tego rozszerzenia, uzyskali do niego dostęp już 22 maja. Dodatkowo, tego samego dnia, do gry wprowadzono także wszystkie, wcześniej zapowiedziane zmiany związane z rozgrywką, które to udostępnione zostały wszystkim graczom bez względu na to, czy zakupili rozszerzenie, czy też nie.

Więc co wprowadza do The Elder Scrolls Online dzisiejsza premiera Morrowind? Tak naprawdę nic nowego dla graczy w wersji na PC, do czego nie mieliby dostępu od prawie trzech tygodni. I nadal nic się nie zmieni, bo osoby posiadające rozszerzenie będą miały dostęp do wyspy Vvardenfell, nowej klasy i Battlegroundów, a cała reszta graczy na PC ma już dostęp do wszelkich innych zmian nie obejmujących rozszerzenie.

Natomiast z pewnością cieszą się osoby grające na konsolach, bo w ich przypadku jest to prawdziwa premiera i po raz pierwszy będą mogli udać się na zwiedzanie Morrowind.

Oto jakie zmiany trafiły do The Elder Scrolls Online w maju

A już w przyszłym tygodniu rusza E3 i zgodnie z zapowiedzią dyrektora The Elder Scrolls Online – Matta Firora, spodziewać się można nowych informacji dotyczących przyszłości tej gry. Chcecie zgadywać jakie DLC zostanie zapowiedziane?

A tymczasem obejrzyjmy nowy zwiastun Elder Scrolls Online: Morrowind.