Ekipa Gloria Victis zamieściła nowy film, na którym podsumowano najciekawsze zmiany, jakie wprowadzono w ostatnim czasie do gry oraz co niedługo do niej trafi.

W filmie wspomniano o nowych miejscach, gdzie gracze mogą znaleźć zasoby potrzebne do rzemiosła, powiększeniu świata i dodaniu nowych lokacji do przejęcia, a także zmianie w wyglądzie mapy, która umożliwia teraz tworzenie własnych znaczników.

Już w niedalekiej przyszłości ekipa Gloria Victis ma w planach dodać do gry trzecią grywalną frakcję – Azebowie, a także po raz kolejny powiększyć dostępny świat. Większość graczy natomiast, z niecierpliwością wyczekuje aktualizacji poprawiającej animacje postaci oraz system walki, nad którymi pracował Jakub Kisiel, osoba znana z animowania Geralta z Widźmin 3.  Dobra wiadomość jest taka, że aktualizacja ta ma zostać udostępniona użytkownikom Gloria Victis jeszcze w czerwcu.

Gloria Victis to naprawdę wspaniałe, polskie MMORPG znajdujące sie obecnie we wczesnym dostępie, którego akcja osadzona została w realiach przypominających średniowiecze z pewnymi elementami fantasy. Jeśli zainteresował Was ten tytuł, to do 12 czerwca możecie zakupić go na Steam w promocyjnej, niższej o 30%, cenie.

Poprzedni artykułRockstar ujawnia kolejne szczegóły rozszerzenia dla GTA Online: Gunrunning
Następny artykułRozszerzenie Elder Scrolls Online: Morrowind oficjalnie wystartowało