I po raz kolejny głównym tematem rozmów pomiędzy fanami Elite: Dangerous są Thargoidzi – tajemniczy obcy, którzy być może kiedyś zaatakują ten świat, a na razie zdają się ignorować graczy.

W styczniu zeszłego roku, gracze Eite: Dangerous odkryli na jednej z planet w sektorze Pleiades, tajemnicze, wielkie i organiczne pąkle. Od tego momentu coraz częściej pojawiał się temat Thargoidów, a od jakiegoś czasu można było nawet natknąć się na ich statek.

Kilkanaście godzin temu gracze Elite: Dangerous zauważyli, że planeta, na której znajdują się pąkle, jest odwiedzana przez statek obcych. Interakcja statku z pąklem być może jest tylko próbą komunikacji pomiędzy nimi, ale może to być także skanowanie lub też forma aktywacji. Na tą chwilę nie wiadomo nic więcej, ale jestem przekonana, że za jakiś czas zostanie to wyjaśnione.

Gracze Elite: Dangerous znajdujący się w sektorze Pleiades, powinni uważać na przydarzające się statkom zaniki mocy oraz inne dziwne awarie, a szczególnie jeśli przewożą ze sobą tajemnicze nieznane (Unknown) artefakty.

Poniżej zamieszczam kilka filmów przedstawiających ta dziwną, ale fascynująco wyglądającą, interakcję statku obcych w pąklem.

Powiem Wam, że już od dawna fascynuje mnie ta gra, tylko jakoś boję się ja wypróbować 🙁

1 KOMENTARZ

Comments are closed.