Twórcy niezmiernie popularnego MMORPG‚a – Black Desert Online, ujawnili kilkanaście godzin temu, że już niedługo do koreańskiej wersji gry dodana zostanie nowa funkcja – ulepszanie umiejętności, które nazywane jest przez wielu graczy Awakening II.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy o funkcji tej dowiedzieliśmy się podczas kwietniowej prezentacji Pearl Abyss, dotyczących zaplanowanych na 2017 rok aktualizacji do Black Desert Online. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się o tej funkcji nieco więcej.

Po wprowadzeniu Awakening dla broni, dzięki którym to gracze uzyskali dostęp do nowy, potężniejszych umiejętności, zaprzestano używanie tych wcześniejszych. Aby temu zaradzić, twórcy dadzą użytkownikom możliwość połączenie podstawowych umiejętności, które staną się tak samo potężne jak te „przebudzone”.

W pierwszej wersji, każda klasa będzie mogła główną umiejętność (wskazaną przez Pearl Abyss) połączyć z jedną z dwóch dodatkowych (także wskazane), tworząc w rezultacie jedną z dwóch nowych, potężniejszych umiejętności. Funkcja ta dostępna będzie dopiero na poziomie 56 postaci i developerzy planują stopniowo dodawać kolejne umiejętności do puli tych, które będzie można ulepszyć w przyszłości.

Poniżej zamieszczam nowy zwiastun tej funkcji, na którym wyraźnie widać różnicę końcową w połączeniu głównej umiejętności z jedną z dodatkowych, a także zdjęcia ilustrujące pewne połączenia dla każdej z klas.

I co o tym myślicie?

 

 

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe , jak to wpłynie na rozgrywkę , nie jestem do końca przekonany, że to dobry ruch.

Comments are closed.