Zbliża się kolejna aktualizacja do Miscreated, przepięknie wyglądającego survivalu z wieloma ciekawymi funkcjami, tworzonego przez małe studia Entrada Interactive.

Nie wiadomo konkretnie kiedy zawita ona na serwery, ale za to wiemy, czego mniej więcej możemy się spodziewać. Dwa tygodnie temu pokazywałam Wam zdjęcia nowych kamizelek kuloodpornych, nowej broni, lokacji oraz załączników do broni, a teraz przyszedł czas na kolejną galerię zapowiadającą to, co dla nas przygotowali twórcy.

Oczywiście, do momentu wprowadzenie aktualizacji 51 nie możemy być pewni, że rzeczy te rzeczywiście pojawią się w grze, gdyż devsi Miscreated rzadko kiedy zdradzają takie informacje, ale możemy zgadywać, że właśnie tak się stanie.

Zacznijmy od nowych interakcji z otoczeniem, o które niedawno pytał jeden z projektantów Miscreated. Odpowiedzi było sporo: jagody, jabłonie z owocami, elementy do samochodów wydobywane z wraków, łowienie ryb, brezent z namiotów i wiele innych pomysłów. Dobra wiadomość jest taka, że część z nich dodana zostanie do gry w kolejnej aktualizacji, na część trzeba będzie jeszcze poczekać, a niektóre pomysły zostały odrzucone. Zła wiadomość jest taka, że nie wiemy, które z tych pomysłów pojawią się w grze, a które zostały odrzucone.

No cóż, ekipa Miscreated lubi zaskakiwać graczy 🙂

Kolejna nowość, która być może trafi do gry już w niedługim czasie to… kolejny pojazd. Tym razem jest to buggy!

Z rzeczy kosmetycznych spodziewać się możemy różnokolorowych chust, co ma pomóc w wyróżnianiu się członków poszczególnych klanów.

Jeden z projektantów pokazał także filmik, na którym widać lornetkę 🙂

Ale to co pokazano wczoraj wzbudziło najwięcej dyskusji. Wiemy, że kolejna aktualizacja doda nową tajemniczą lokację, a wczoraj zaprezentowano nam, jak wyglądać będzie ulepszona tama i teren wokół niej:

Szczególnie warto się przyjrzeć temu ostatniemu zdjęciu, bo na powiększeniu widać, że przy tamie pojawił się pewien bardzo ciekawy element, zdradzający co nieco przyszłość tej gry – tunel pod górą, prowadzący na obecnie niedostępne tereny.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy aktualizacja #51 wprowadzona zostanie do gry, ale wiele osób zgaduje, że być może jeszcze w tym tygodniu.

Podczas gdy tyle innych gier survivalowych popada w zapomnienie, to Miscreated z każdą kolejną aktualizacją staje się coraz lepsze i ładniejsze. Widać, że twórcy wkładają w tę grę wiele serca i nie dziwi mnie fakt, że większość serwerów jest pełnych.

Jeśli zainteresował Was ten tytuł, to warto wspomnieć, że dość często można go kupić w obniżonej cenie – za 9,99 Euro na Steam.