Absolver, sieciowa gra akcji tworzona przez francuskie studio Sloclap, zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, a tymczasem opublikowano jej kolejny zwiastun oraz ujawniono informacje dotyczące specjalnych wydań tej produkcji.

W oczekiwaniu na premierę, studio Sloclap opublikowało nowy film, który ma przygotować graczy do tej unikalnej gry stawiającej na walkę wręcz. Możemy na nim podejrzeć specjalne moce, poszerzające podstawowy system walki o magiczne umiejętności oraz dające dostęp do czasowych, unikalnych broni.

Oprócz tego, wydawca gry – Devolver Digital, ujawnił informacje dotyczące zakupu Absolver w przedsprzedaży. Już teraz gracze mogą zakupić podstawową wersję gry na Steam, GOG oraz w sklepie Playstation. Warto dodać, że osoby decydujące się na zakup przed premierą – zapowiedzianą na 29 sierpnia, skorzystać mogą z 10% zniżki.

Bardzo ciekawie natomiast wygląda edycja kolekcjonerska tej gry, za którą odpowiada firma Special Reserve Games. Gracze, którzy zdecydują się wydać 75$ otrzymają kopię gry, naturalnych rozmiarów maskę Prospecta na postumencie, naklejki oraz 52 stronicową książkę z grafikami związanymi z Absolver. Trzeba powiedzieć, że w porównaniu do wersji kolekcjonerskich innych gier, cena tej jest bardzo atrakcyjna.

Pijany Mistrz w Absolver

Jeśli chcielibyście zdobyć tę kolekcjonerkę, to musicie się pospieszyć, bo udostępnionych zostanie jedynie 3250 sztuk na PC oraz tyle samo na PS4.

Poprzedni artykułJuż wiemy kiedy Dark and Light zadebiutuje na Steam Early Access!
Następny artykułARK: Survival Evolved nie zresetuje serwerów przed premierą