Absolver, sieciowa gra akcji tworzona przez francuskie studio Sloclap, zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, a tymczasem opublikowano jej kolejny zwiastun oraz ujawniono informacje dotyczące specjalnych wydań tej produkcji.

W oczekiwaniu na premierę, studio Sloclap opublikowało nowy film, który ma przygotować graczy do tej unikalnej gry stawiającej na walkę wręcz. Możemy na nim podejrzeć specjalne moce, poszerzające podstawowy system walki o magiczne umiejętności oraz dające dostęp do czasowych, unikalnych broni.

Oprócz tego, wydawca gry – Devolver Digital, ujawnił informacje dotyczące zakupu Absolver w przedsprzedaży. Już teraz gracze mogą zakupić podstawową wersję gry na Steam, GOG oraz w sklepie Playstation. Warto dodać, że osoby decydujące się na zakup przed premierą – zapowiedzianą na 29 sierpnia, skorzystać mogą z 10% zniżki.

Bardzo ciekawie natomiast wygląda edycja kolekcjonerska tej gry, za którą odpowiada firma Special Reserve Games. Gracze, którzy zdecydują się wydać 75$ otrzymają kopię gry, naturalnych rozmiarów maskę Prospecta na postumencie, naklejki oraz 52 stronicową książkę z grafikami związanymi z Absolver. Trzeba powiedzieć, że w porównaniu do wersji kolekcjonerskich innych gier, cena tej jest bardzo atrakcyjna.

Pijany Mistrz w Absolver

Jeśli chcielibyście zdobyć tę kolekcjonerkę, to musicie się pospieszyć, bo udostępnionych zostanie jedynie 3250 sztuk na PC oraz tyle samo na PS4.