Absolver jest z pewnością jedną z ciekawszych tytułów i na jego premierę oczekuje spora rzesza miłośników gier akcji.

Mocnym atutem Absolvera jest naprawdę świetnie zrobiony system walki, wykorzystujący jedynie pięści i broń białą. Wśród szerokiej gamy stylów walki, gracze mogą także wykorzystywać różnego rodzaju stancje, nadające płynność rozgrywce oraz wprowadzające zmiany w wyprowadzanych ciosach. W czasie trwającej konferencji E3, zaprezentowano kolejną stancję, tym razem w stylu Pijanego Mistrza (czy ktoś jeszcze pamięta ten kapitalny film z młodym Jackie Chanem?).

Akcja tej wieloosobowej, sieciowej bijatyki, osadzona została w realiach fantasy. Rozpoczynając swoja przygodę w Absolver, gracze przyjmą rolę Prospecta, zamaskowanego wojownika, który odkrywa swoje możliwości i uczy się różnych stylów walki w miarę jak zwiedza świat. W trakcie walki gracz będzie mógł się przełączać pomiędzy stworzonymi przez niego czterema stylami walki, a do jego dyspozycji będą także zdolności specjalne takie jak kontratakowanie, parowanie, unikanie, czy nawet udawanie ataku.

Absolver zadebiutuje już 29 sierpnia na wszystkich trzech platformach jednocześnie. Tymczasem, do 26 czerwca trwać będzie ostatnia faza beta testów tej gry. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przetestować ten tytuł, to teraz macie szansę. Ponownie otworzono zapisy na beta testy. Jeśli zarejestrujecie się do 16 czerwca, to jest wielce prawdopodobne, że zagracie już 19 czerwca 🙂

To kto z Was czeka na ten tytuł?