Fani sandboxów osadzonych w świecie fantasy powinni się cieszyć, bo oto nadchodzi kolejny tytuł, który może przyciągnąć ich uwagę – Citadel: Forged with Fire.

Kanadyjskie studio Blue Isle, ogłosiło dzisiaj, że już 26 lipca na Steam Early Access zadebiutuje Citadel: Forged with Fire, sandbox z elementami RPG, w którym gracze będą używać magicznych umiejętności, będą mogli budować i oczywiście parać się rzemiosłem. Tytuł ten, jak i wiele innych, ma dać graczom swobodę w ustalaniu własnej historii i gdzie będą mogli wcielić się w łowcę czarownic, oswajać zamieszkujące ten świat bestie, zawiązywać sojusze lub też zwiedzać nieznane terytoria odkrywając ich bogata i intrygującą historię.

A to nadal nie wszystko, bo będzie można się poczuć prawie jak Harry Potter… Zresztą obejrzyjcie zwiastun zapowiadający ten tę produkcję 🙂

 

Citadel: Forged of Fire [strona] tworzony jest z myślą o sieciowej rozgrywce wieloosobowej, ale niestety na tą chwilę nie podano ilu graczy będzie mogło się zalogować na jeden serwer. Wiemy natomiast o tym, że będzie można:

  • Oswajać legendarne bestie takie jak orki, konie, wilkołaki, smoki i inne
  • Formować sojusze i budować imperium ustalając hierarchię w swoim królestwie
  • Studiować sztukę magiczną, co pozwoli na opanowanie potężnych umiejętności
  • Latać na miotle
  • Budować i niszczyć zamki tworzone przez graczy

Zainteresowani? Jeśli tak, to obserwujcie Citadel: Forged with Fire na Steam i zaglądajcie tutaj po więcej informacji na temat tej gry. Możecie też zapisać się do beta testów, które ruszają już w piątek – może będziecie mieć szczęście i się do nich dostaniecie 🙂

1 KOMENTARZ

Comments are closed.