Na serwery Citadel: forged with Fire trafiła kolejna aktualizacja. Tym razem studio Blue Isle dodało nowego potężnego przeciwnika oraz wprowadzono mnóstwo poprawek.

Olbrzymi drewniano-kamienny Wielki Golem stanowić będzie poważne zagrożenie dla nieostrożnych Czarodziejów przemierzających Ignus. Bestia ta może pozostawać w uśpieniu przez setki lat i w tym stanie bardzo ciężko go odróżnić od innych zasobów. Poszukiwacze przygód, którzy wkroczą na osobista przestrzeń golema, będą musieli dokonać szybkiego wyboru pomiędzy ucieczką, a walką.

Wielkie Golemy te to przeciwnicy na najwyższym poziomie trudności, którzy zadają obrażenia zarówno na dystans, jak i z bliska. Gracze, chcący rzucić im wyzwaniu, powinni zaopatrzyć się w środki do leczenia i poprosić swoich znajomych o pomoc. Walka będzie bardzo intensywna, ale nagrody są tego warte. Przeciwnicy ci znani są z tego, że po zabiciu rozpadają się na kawałki, które zamieniają się w znaczna ilość cennych zasobów budowlanych, w tym rudę złota, cenne kamienie i esencje.

Oprócz tego ekipa Blue Isle Studio przywróciła większość poprawek, jakie wycofane zostały w zeszłym tygodniu oraz opóźniła automatyczne usunięcie baz zbudowanych w jaskiniach oraz pod powierzchnią ziemi. Gracze Citadel: Forged with Fire mają czas do przyszłego tygodnia, by przenieść je w bezpieczne miejsce.

ŹRÓDŁOBlue Isle
Poprzedni artykułConan Exiles podsumowuje rok wczesnego dostępu, zapowiada sporo nowości
Następny artykułH1Z1 szykuje się na kolejny turniej Royalty Showdown