Na 26 lipca zapowiedziano kolejną aktualizację do Revelation Online – Safe Heaven.

Zgodnie z zapowiedzią, po uzyskaniu poziomu 40, gracze będą mieć możliwość zakupienia swojego pierwszego mieszkania, który można dowolnie udekorować oraz zapraszać do niego znajomych. Ale to nie wszystko, bo aktualizacja ta umożliwi zarabianie punktów doświadczenia także będąc w swoim domu.

Aby móc zakupić swoje mieszkanko, trzeba będzie udać się do Zajazdu na Wielkim Żółwiu, którego z pewnością już widzieliście w licznych zwiastunach Revelation Online. Co ciekawe, to mimo tego iż wprowadzany do gry system housingu będzie instancjonowany, czyli dostępny tylko dla gracza, to tak naprawdę będzie on dzielił Zajazd z ośmioma sąsiadami. Oprócz tego, uzytkownicy będą mogli dać klucze dostępu do swojego mieszkania innym osobom chcącym odwiedzać ich miejsce.

Na starcie systemu, do dyspozycji graczy oddane zostaną jedynie trzy, różne wielkościowo apartamenty w Zajeździe na Wielkim Żółwiu. Najmniejszy z nich zakupić będzie można za Imperial Coins, podczas gdy do zakupu średniego i wielkiego gracz potrzebować będzie coś co nazywa się „housing coupon„. Niestety, na ten moment nie wiadomo w jaki sposób będzie można go zdobyć, ale podejrzewam, że może być dostępny z Cash Shop.

No więc, kto z Was jest zainteresowany zakupem własnego domku w Revelation Online?

MMORPG to stworzone zostało przez chińskie studio NetEase i od kilku miesięcy znajduje się w naszym rejonie w fazie otwartych beta testów.

 

Poprzedni artykułNowy sandbox na horyzoncie – Citadel: Forged with Fire
Następny artykułArcy-trudne MMORPG o uroczej grafice – Tale of Toast