Studio Boss Key Production ujawniło wczoraj, że już w nadchodzący weekend, serwery szalonej strzelanki LawBreakers, po raz kolejny otworzą swoje podwoje dla wszystkich chętnych.

Otwarte beta testy rozpoczną się już jutro, w piątek, 28 lipca, o godzinie 16:00 i potrwają do poniedziałku, 31 lipca, do godziny 16:00. Otwarta beta dostępna będzie dla graczy na PC oraz PS4 i tak naprawdę jest to ostatni moment, by za darmo wypróbować ten tytuł.

Poprzednie otwarte beta testy zorganizowane zostały przez twórców pod koniec czerwca i mimo wielu, bardzo pozytywnych komentarzy, tytuł ten nie cieszył się zbyt dużym zainteresowanie. Duży wpływ może mieć na to dynamiczność walk oraz lokacje ze zmienną grawitacją, która zmusza do zmiany taktyki. Warto jednak dodać, że do dyspozycji graczy oddanych zostanie kilka różnych postaci specyficznych dla każdej strony konfliktu: Prawi i Bezprawie.

Premiera LawBreakers zapowiedziana została na 8 sierpnia na PC i PS4. Cena tej produkcji ustalona została na 30 Euro.

Jeśli chcielibyście wypróbować ten tytuł, to już teraz możecie go zainstalować pobierając go ze Steam lub sklepu PlayStation.

To jak? Zagracie?

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda że nie jest w modelu F2P….Nad tym boleje bo jest jak dla mnie za droga na taki typ rozgrywki jaki posiada.

Comments are closed.