Serwis IGN opublikował wczoraj kolejne cztery materiały filmowe z Destiny 2 prezentujące podklasy, nową mapę i ulepszony tryb Kontroli w rozgrywkach PvP.

Endless Vale jest podobno jedną z najmniejszych map w Destiny 2, a jej rozmiar specjalnie dopasowano do zmagań PvP 4 vs 4. Jest to wyraźnie kosmiczna lokacja, wypełniona wieloma szczegółami, które maja odwoływać się do hord robotów Vex. Znajdowac sie ona będzie na Nessus, jednym z nowych światów, jaki udostępniony zostanie graczom w kolejnej odsłonie Destiny.

A jak przy PvP jesteśmy, to warto wspomnieć, o zmianach jakie studio Bungie wprowadziło w trybie Kontroli, gdzie zadaniem graczy jest przejęcie punktów na mapie. Najważniejsze z nich to te, że każda drużyna zacznie teraz z jednym, kontrolowanym przez nią punktem, a większa ilość osób na punkcie nie skróci czasu przejmowania.

Na kolejnych filmach możemy przyjrzeć się także nowym podklasom: Voidwalkerowi dla Warlocka oraz Sentinelowi dla Tytana, który niczym Kapitan Ameryka walczyć będzie tarczą.

Farma w Destiny 2

Jak zwykle, Destiny 2 prezentuje się przepięknie na prezentowanych filmach. O tym czy tak jest faktycznie, będziemy mogli przekonać się już za kilka dni, kiedy to rozpoczną się beta testy na konsolach. Docelowo premiera Destiny 2 na PS4 i Xbox One zapowiedziana została na 8 września, a w październiku gra ta udostępniona zostanie także i na PC.