Pamiętacie jeszcze o Wild West Online? To MMORPG, którego akcja osadzona została na Dzikim Zachodzie i po raz pierwszy usłyszeliśmy o nim w maju.

Tematyka tej gry wzbudziła tak wielkie zainteresowanie, że małemu studiu 612 Games udało się zabezpieczyć fundusze potrzebne na dokończenie tego projektu, bez konieczności organizowania zbiórki na Kickstarter.

Pierwsze alpha testy rozpocząć się mają jeszcze latem, a oficjalna premiera zapowiedziana została na grudzień 2017. Aby móc wziąć udział w alpha testach, należy zakupić jeden z pakietów założycielskich, ale pomimo wielkiego „hype” na tę grę, wiele osób wstrzymywało się z tą decyzją do czasu opublikowania filmu prezentującego rozgrywkę. I w końcu się go doczekaliśmy…

Podczas sześciominutowego filmu zobaczyć możemy jak wyglądać będzie tworzenie postaci, eksploracja otwartego świata, stroje, saloony, gry hazardowe, kradzieże, chatki myśliwskie i kilka różnych środowisk. Możemy zobaczyć także kilka unikalnych funkcji, które oferować będzie Wild West Online, takich jak wyświetlanie ikon informujących o różnych aktywnościach. Gracze będą mogli kraść, tropić przestępców, grać w karty, czy nawet poznać się bliżej z panienkami z saloonu (!).

Jeśli interesuje Was ten tytuł, to macie czas do 20 lipca aby zakupić jeden z pakietów założycielskich i dzięki temu zapewnić sobie miejsce w czasie alpha testów.

Poniżej zamieszczam film i dajcie mi znać, co na ten moment sądzicie o Wild West Online.

5 KOMENTARZE

 1. Biorąc pod uwagę, że robią to twórcy tych wszystkich WarZ, Romero coś itd. i leci na tym samym silniku to w sumie…

  Już można sobie odpuścić obserwowanie tej gry i tym bardziej zamiar grania. Możemy się rozejść, tutaj nic ciekawego nie będzie.

  Btw, wygląda jak chamski reskin.

  • Nie wiem skąd masz takie informacje, ale nie robią to twórcy tamtych gier i nie mają oni nic wspólnego z Titovem. Jedyne co zrobili, to kupili od Titova stworzony przez jego firmę silnik, na którym były tworzone tamte nieszczęsne gnioty 🙂

 2. Ogólnie nie wygląda źle, w końcu coś w stylu Red Dead Redemption zawita na PC i to w dodatku MMO, ale animacje to totalna zgroza, koniecznie muszą je dopracować lub nawet całkiem wymienić bo inaczej będą psuły imersję.

  P.S.
  Niezły zabieg z rozpoczęciem rozgrywki poprzez wysiadanie z pociągu … ale chwila chwila … czy ja tego gdzieś już nie widziałem … Hhmmm … też chyba miało to związek z dzikim zachodem … i chyba leciało w telewizji …. kurde mam to na końcu języka … ;P

Comments are closed.