Pamiętacie jeszcze o Wild West Online? To MMORPG, którego akcja osadzona została na Dzikim Zachodzie i po raz pierwszy usłyszeliśmy o nim w maju.

Tematyka tej gry wzbudziła tak wielkie zainteresowanie, że małemu studiu 612 Games udało się zabezpieczyć fundusze potrzebne na dokończenie tego projektu, bez konieczności organizowania zbiórki na Kickstarter.

Pierwsze alpha testy rozpocząć się mają jeszcze latem, a oficjalna premiera zapowiedziana została na grudzień 2017. Aby móc wziąć udział w alpha testach, należy zakupić jeden z pakietów założycielskich, ale pomimo wielkiego „hype” na tę grę, wiele osób wstrzymywało się z tą decyzją do czasu opublikowania filmu prezentującego rozgrywkę. I w końcu się go doczekaliśmy…

Podczas sześciominutowego filmu zobaczyć możemy jak wyglądać będzie tworzenie postaci, eksploracja otwartego świata, stroje, saloony, gry hazardowe, kradzieże, chatki myśliwskie i kilka różnych środowisk. Możemy zobaczyć także kilka unikalnych funkcji, które oferować będzie Wild West Online, takich jak wyświetlanie ikon informujących o różnych aktywnościach. Gracze będą mogli kraść, tropić przestępców, grać w karty, czy nawet poznać się bliżej z panienkami z saloonu (!).

Jeśli interesuje Was ten tytuł, to macie czas do 20 lipca aby zakupić jeden z pakietów założycielskich i dzięki temu zapewnić sobie miejsce w czasie alpha testów.

Poniżej zamieszczam film i dajcie mi znać, co na ten moment sądzicie o Wild West Online.