Survival ROKH, doczekał się dzisiaj olbrzymiej aktualizacji, która wymusiła także i całkowity reset wszystkich serwerów. Gracze będą musieli zacząć swoja przygodę od nowa…

Aktualizacja, o której mowa usprawnia i dopracowuje wiele mechanizmów obecnych w grze, w tym system rzemiosła. Zmiany te mają ułatwić zarówno nowym graczom, jak i dotychczasowym graczom, zrozumienie zasad obowiązujących w grze, a także szybsze osiągnięcie etapu budowy bazy. Interfejs rzemiosła został znacznie poprawiony, dzięki czemu wszystkie działania są znacznie płynniejsze. Dodatkowo, podczas wydobywania surowców, gracze otrzymywać będą więcej informacji związane z ich ilością oraz wymaganym narzędziem.

 

Oprócz tego, aby zwiększyć dynamikę rozgrywki podczas zwiedzania Czerwonej Planety, dodano wiele nowych animacji. Poprawiono także istniejące cele społecznościowe oraz dodano kolejne, co ma zachęcić graczy do współdziałania. I to co najważniejsze – w końcu będzie wiadomo, na którym serwerze założona została postać! Pełna listę zmian znajdziecie tutaj.

W ROKH zadaniem graczy jest przetrwanie na wcześniej skolonizowanym i opuszczonym Marsie. Mając do dyspozycji jedynie kilka przepisów na starcie, gracze muszą wykorzystać swoja pomysłowość i stworzyć odpowiednie narzędzia, tak aby móc zbudować własna bazę.

Twórcy gry opublikowali także nowy zwiastun przedstawiający historię opowiadaną w ROKH. Mars był już kiedyś skolonizowany, ale zamieszkujący go ludzie zginęli na wskutek tajemniczej katastrofy. W obliczu nieuchronnej śmierci Ziemi, ludzkość nie ma wyboru i musi spróbować skolonizować ta planetę po raz kolejny.

ROKH dostępny jest na Steam Early Access i do 27 lipca możecie go zakupić w cenie obniżonej o 20%.