Wczoraj wieczorem, studio Funcom zamieściło plan przewidzianych aktualizacji dla Secret World Legends na kolejne kilka miesięcy.

W najbliższych miesiącach gracze będą mogli kontynuować główna fabułę, zwiedzać Transylwanię, Tokio, a także wziąć udział w niepowtarzalnym evencie – Whispering Tide. W Secret World Legends pojawią się także eventy sezonowe oraz nowe, 40 osobowe instancje z bossami rajdowymi.

To jednak nie wszystko, bo twórcy gry zapowiedzieli także coś, co nazwali „Dark Aghartha” oraz nowy system agentów, których gracze będą mogli rekrutować i wysyłać na misje. To co jednak może okazać się najbardziej intrygujące, to podróż graczy na zupełnie nowy kontynent, który to pojawić ma się w Secret World Legends na początku przyszłego roku.

Jest jednak coś co mnie martwi. Secret World Legends nie jest nową grą, ale darmową i niby ulepszoną wersją The Secret World. Twórcy zdecydowali się na drastyczne zmiany, zmieniając system walki, a także wprowadzając walutę premium i jej wymianę. Od momentu premiery, gra ta boryka się z wieloma problemami – dom aukcyjny jest na przemian dostępny i niedostępny, a tymczasem na horyzoncie widać kolejne, nowe systemy. Mam nadzieję, że nie będą one miały wpływu na rozgrywkę.

Szczegółowy RoadMap dla Secret World Legends znajdziecie na stronie głównej gry, poniżej natomiast zamieszczam najważniejsze informacje.

A co Wy myślicie o tych zapowiedziach? Podobają Wam się nowości, jakie mają zostać dodane do gry?

Lipiec – kontynuacja historii, intrygi oraz śnieżne wyścigi w Transylwanii

Lipiec/ Sierpień – jednorazowy event globalny Whispering Tide

Sierpień – Wyprawa do Tokio objętego kwarantanną.

Sierpień – Bossy rajdowe dla 40 osób

Wrzesień – Rajd dla drużyny 10-osobowej w Nowym Jorku

Wrzesień – Kolejna część przygód w Tokio

Wrzesień – Wieża konsorcjum Orochi

Październik – Event Halloweenowy

Grudzień – Event Zimowy

Koniec 2017 / Początek 2018 – Ciemne zaułki Agarthy wypełnione elitarnymi przeciwnikami, system agentów oraz nowy kontynent.

1 KOMENTARZ

  1. Wszystko co ma wyjść to stary ‚content’ zrobiony po nowemu … czytaj: zapłać 1000 euro żebyś mógł w niego z przyjemnością zagrać 😛
    Koniec 2017 / początek 2018 roku, dopiero wtedy będą jakiekolwiek nowości w SW.
    Znając FailCom wyjdzie to w połowie 2018 roku. Tylko że wtedy już na serwerach będą większe pustki niż na starym SW 😛

Comments are closed.