Konwencja Comic-Con w San Diego nie jest może miejscem, na którym pojawia się sporo przedstawicieli branży gier, ale Studio Visionary Realms uznało, że jest to dobry miejsce aby rozreklamować swoją grę.

Dawno nie nie widzieliśmy nowego zwiastuna Pantheon: Rise of the Fallen i w końcu mamy okazję. Na nowo opublikowanym filmie obejrzeć możemy sceny z wersji pre-alpha tej gry, wliczając w to nowe regiony, postacie, a także walkę w grupie. Jak wiadomo, w tej grze wyprawa solo nie będzie mieć sensu, bo produkcja ta nastawiona jest na pełna współprace pomiędzy graczami.

I właśnie dlatego, zwiastun ten zatytułowany został „Zabierz ze sobą przyjaciół”.

W świecie przygody i magii, gdzie niebezpieczeństwa kryją się za każdym rogiem i nawet żywioły są zagrożeniem, powstań i chwyć za broń! Tylko nie zapomnij zabrać ze sobą przyjaciół.

Owszem, graficznie zwiastun ten nie powala, ale nie zapomnijmy, że gra ta oferować ma systemy i funkcje, jakich nie znajdziecie w żadnym innym tytule dostępnym na rynku. Warto tez pamiętać, że nie jest to kolejny azjatycki klon, ale MMORPG tworzone przez małe studio.

A poza tym, znacie chyba to powiedzenie: Nie wszystko złoto, co się świeci… Pantheon: Rise of the Fallen będzie takim „old-schoolowym” MMORPG, dla graczy lubiących wyzwania.

Czekam na ten tytuł i mam zamiar w niego zagrać z moimi przyjaciółmi – tylko jeszcze muszę ich o tym poinformować 😀

1 KOMENTARZ

  1. Nigdy nie byłem zwolennikiem klonowania, nie licząc SW: Atak klonów 😉 Gra wymuszająca współpracę brzmi ciekawie, szczególnie jeśli to samo tyczy się części ekonomicznej ?

Comments are closed.