Każde szanujące się MMORPG musi mieć jaką stolicę, a nawet kilka jeśli ma różne rasy i podział na frakcje – prawda? Nie inaczej będzie i w Pantheon: Rise of the Fallen.

Najnowszy stream studia Visionary Realms w całości poświęcony został tworzeniu miasta Thronefast, które przez twórców opisane zostało jako kluczowy element doświadczeń dla nowych graczy rozpoczynających swoja przygodę w tym regionie.

Zaprezentowane miasto jest w bardzo wczesnym stadium powstawania, ale w trakcie streamu twórcy oprowadzili fanów po jego zalążku, opowiadając o tym jak będzie ono wyglądać oraz funkcjonować w przyszłości. Pokazano także różnego koncepcję ostatecznego wyglądu niektórych jego obszarów, które to kiedyś w przyszłości wypełnione zostaną na przykład wodą.

Projektanci kładą duży nacisk na szczegóły miasta Thronefast, zwracając uwagę na takie detale jak skala budynków, czy tez miejsca rozmieszczenia budynków służących w przyszłości graczom – jak chociażby karczmy i banki. W planach jest aby miasto to wypełnione było także licznymi dźwiękami, takimi jak chociażby odgłos maszerujących wartowników, czy też śpiew mnichów, co ma mieć wpływ na ostateczną decyzję gracza, w którą stronę się udać. Wiadomo przecież, że ewentualni złoczyńcy omijać będą straże i udadzą się do świątyni prosić bóstwa o rozgrzeszenie… Zresztą sami obejrzyjcie ten 50 minutowy stream i napiszcie co o tym sądzicie.

 

Jeśli interesuje Was to hardcorowe MMORPG i chcielibyście wziąć udział w alpha testach, to musicie się pospieszyć (nie wspominam już o posiadaniu dość dużej ilości pieniędzy), bo opcje płatności dające takowy dostęp, zamknięte zostaną już 26 listopada. Oczywiście będzie można opłacić jeden z pakietów oferujących alpha dostęp do Pantheon: Rise of the Fallen, ale i ta możliwość zniknie po 20 grudnia.

Poprzedni artykułOstatnia szansa by zagrać w Sea of Thieves jeszcze w tym roku!
Następny artykułTencent wydawcą PlayerUnknown’s Battlegrounds w Chinach