Po Ashes of Creation, kolejne studio tworzące MMORPG – Visionary Realms, zapowiedziało pierwsze pre-alpha testy ich produkcji jeszcze w tym roku.

W trakcie TwitchCon, ekipa Pantehon: Realms of the Fallen zaprezentowała sporo nowych materiałów filmowych ze swojej gry, na których to mogliśmy zobaczyć między innymi wiele strasznych sposobów śmierci naszej postaci. To co jednak było największym zaskoczeniem, to zapowiedź pierwszych pre-alpha testów, które odbyć się mają jeszcze w grudniu!

Z radością informujemy, że pre-alpha udostępniona zostania w sam raz na przerwę świąteczną”

I o ile jest to naprawdę wspaniała informacja, to jednak nie ma co się aż tak ekscytować. Dlaczego? Bo dostęp do grudniowych pre-alpha testów otrzymają bowiem tylko te osoby, które wsparły produkcję tej gry kwotą co najmniej $1000.

Pantheon: Rise of the Fallen to nowo powstające MMORPG w starym stylu i skierowane dla graczy wolących wyzwania PvE. Oferować ona będzie wiele unikalnych funkcji, takich jak chociażby percepcja, ale jej głównym celem jest przywrócenie znaczenia grupom. Jej pomysłodawcą i założycielem studia jest Brad McQuaid, osoba odpowiedzialna za stworzenie EverQuest, czy też Vanguard: Saga of Heroes. Gra oferować ma 9 ras, 12 klas, liczne wyzwania, ekonomię tworzoną przez graczy oraz nowe system takie jak między innymi Living Codex i Progeny System.

Poprawa grafiki w Pantheon

Poniżej obejrzeć możecie prezentację z TwitchCon 2017.

1 KOMENTARZ

  1. 2018 zapowiada sie naprawdę ciekawe jesli chodzi o rynek MMORPG. Dobrze ze developerzy skupiaja sie na konkretnej grupie graczy dzieki temu mniej bedzie scierania sie miedzy graczami lubiacymi inne style rozrywki. Gatunek MMO dla kazdego powinien odejsc do lamusa.

Comments are closed.