Ciekawie zapowiadająca się bijatyka Absolver, będzie mieć swoja premierę pod koniec sierpnia, a już teraz możemy obejrzeć materiał pokazujący personalizację wyglądu postaci.

Absolver to bardzo ciekawie zapowiadająca się gra akcji, która może nieco zamieszać na rynku gier. Studio Sloclap postawiło w nim na taktyczną walkę, z bardzo ciekawie wyglądająca oprawą wizualną, a do tego dodano ciekawą historię i kilka trybów rozgrywki.

Akcja gry osadzona została w realiach fantasy. Rozpoczynając swoja przygodę w Absolver, gracze przyjmą rolę Prospecta, zamaskowanego wojownika, który odkrywa swoje możliwości i w miarę jak zwiedzania tego dziwnego świata, uczy się różnych stylów walki… W trakcie walki gracz może przełączać pomiędzy stworzonymi przez siebie czterema stylami walki, a do jego dyspozycji będą także zdolności specjalne takie jak kontratakowanie, parowanie, unikanie, czy nawet udawanie ataku.

Na niedawno opublikowanym filmie, twórcy pokazali system wyboru wyposażenia dla Prospectów. Wojownicy ci noszą maski, więc nie będziemy mogli wybrać kształtu nosa, czy też koloru oczu, ale do naszej dyspozycji oddane zostaną opcje związane z wyborem płci, koloru skóry, czy też fryzury. Warto zauważyć także, że poszczególne elementy ekwipunku mają statystyki, które przekładać się będą na skuteczność oraz zwinność postaci. Umiejętny dobór ekwipunku pod wybrany przez Was styl walki, może przechylić szalę zwycięstwa na Waszą stronę…

To jak – zainteresował Was Absolver? Macie w planach zakupić ten tytuł?

Poprzedni artykułTencent kupił udziały w studiu tworzącym PlayerUnknown’s Battlegrounds
Następny artykułDark and Light uruchamia nowe serwery, ulepsza NPC i pokazuje magiczne umiejętności