Pamiętacie, kiedy w maju studio WildCard zapowiedziało, że zbliża się koniec dodawania nowych stworzeń do gry i twórcy skoncentrują swe wysiłki teraz na polerowaniu tego tytułu?

No cóż, czas z niedodawaniem kolejnych stworzeń do ARK: Survival Evolved został zakończony, bo w piątkowym biuletynie informacyjnym zaprezentowano kolejne. Mam nadzieję, że urocza wydra wkradnie się w łaskę graczy i wybaczą oni jej istnienie, tym bardziej, że po oswojeniu będzie można ja używać do łowienia ryb. Może nie będzie aż tak tragiczne z ta optymalizacją, ale przecież sami devsi powiedzieli, że każde kolejne stworzenie dodane do gry obniża jej wydajność…

Tydzień temu studio WildCard ogłosiło trzytygodniowe opóźnienie premiery ARK: Survival Evolved – z 8 na 29 sierpnia. I nie myślcie sobie, że w tym czasie nic się nie będzie działo. Twórcy tego niezmiernie popularnego survivala zapowiedzieli bowiem wie sierpniowe aktualizacja, które dodadzą nowe przedmioty TEK, nowe regiony dla mapy Ragnarok, możliwość oswojenia Titanoboa, wydrę, funkcje zapobiegające atakom DDoS, a także usunięcie exploitów.

A jeśli martwicie się o przyszły rozwój gry, to śpieszę Was poinformować, że nie macie powodów. Zgodnie ze słowami twórców, gracze spodziewać się mogą kolejnych darmowych, jak i płatnych aktualizacji tej gry.

2 KOMENTARZE

  1. Jeśli zapowiedzieli też płatne aktualizacje to pewnie na nich głównie się skupią. Co poradzić, taka nacja (producenci gier komputerowych)..?

Comments are closed.