Wielu graczy Conan Exiles z niecierpliwością oczekuje na zapowiedziane na 16 sierpnia darmowe rozszerzenie – Mroźna Północ.

W piątkowy wieczór fani tego survivala, mogli po raz pierwszy dokładniej przyjrzeć się nowościom oraz zmianom, jakie pojawią się w grze już za kilka dni. Dyrektor kreatywny Conan Exiles wraz z ekipą, zaprezentował graczom między innymi nowe ziemie, na których składać się będzie kilka różnorodnych biomów.

Oprócz tego ogólnie przedyskutowano zmiany oraz nowości wchodzące w tym darmowym rozszerzeniu, w tym zmiany w systemie walki oraz budowania baz, a nawet przywołano avatara boga Ymira, Zimowego Giganta. Z przedstawionych nowości, to prócz nowych rejonów, warto także wspomnieć o lodówce do przechowywania żywności, pułapkach na ryby, czy też przewodnikowi, który ma oprowadzać i pomóc użytkownikom w grze. Jeśli chodzi o inne zmiany, to zmieniono funkcjonowanie staminy, która to ma się znacznie szybciej regenerować, usunięto możliwość sprintu postaci z wyciągniętą bronią oraz wprowadzono nowe animacje dla przeciwników SI.

Jeśli jesteście ciekawi tych zmian i nowości w Conan Exiles, to obejrzyjcie załączone nagranie streamu. Oficjalny zwiastun tego rozszerzenia znajdziecie tutaj.