Jeżeli jesteście fanami takich gier jak Overwatch, czy też Paladins, a do tego lubicie studio Digital Extremes, twórców Warframe, to wydaje mi się, że może zainteresować Was ich kolejna produkcja – The Amazing Eternals.

Zgodnie z zapowiedziami twórców, tytuł ten łączyć ma w sobie pierwszoosobową strzelankę drużynową oraz strategiczne budowanie decków z kart i możecie już go przetestować.

Wczoraj ruszyły pierwsze zamknięte beta testy The Amazing Eternals i dostęp do nich możecie uzyskać na dwa sposoby. Po pierwsze możecie zarejestrować się na stronie gry i liczyć na to, że otrzymacie zaproszenie. Jeśli jednak chcielibyście mieć gwarantowany dostęp do beta testów, to musicie zakupić jeden z pięciu pakietów założycielskich.

Każdy z nich oferuje natychmiastowy dostęp do zamkniętych beta testów oraz wiele innych bonusów, takich jak chociażby unikatowe skórki, pakiety głosowe, dodatkowe klucze dostępu do bety dla znajomych oraz tokeny do użycia w grze. Kupując te droższe, gracze otrzymują także miejsce w radzie Projektów, która pozwala głosować na projekty skórek, funkcje oraz nazwy pojawiające się w grze. Najtańszy pakiet założycielski można zakupić już za 19,99 dolarów, a najdroższy kosztuje 1000 dolarów (!!!) i dzięki niemu gracz może zaprojektować oraz umieścić w grze spersonalizowany Easter Egg.

Jeśli nie jesteście pewni czy warto zapisać się do beta testów lub też zakupić pakiet, bo jak na razie nie podano zbyt dużo informacji o tej grze, to możecie obejrzeć najnowszy zwiastun The Amazing Eternals przedstawiający role pierwszych bohaterów.

Tak naprawdę to nie wiem, czy The Amazing Eternals ma obecnie szansę przebicia. Konkurencja na rynku drużynowych strzelanek jest dość duża, a do tego pojawił się PlayerUnknown’s Battlegrounds, który szturmem zdobył rynek i sprzedał już ponad 8 milionów egzemplarzy.