Pamiętacie jeszcze jak w maju twórcy strzelanki Warframe, studio Digital Extremes, ujawniło ich kolejną produkcję – Keystone?

Od tamtej pory nie zdradzono nic więcej, ale to pewnie dlatego, że twórcy zajęci byli pracą nad tą strzelanką łączącą w sobie pierwszoosobową akcję oraz strategiczne budowanie decków z kart. W końcu, po dość długiej ciszy, ujawniono nie tylko zmianę pierwotnej nazwy Keystone na inną – The Amazing Eternals, ale także i informację, że już niedługo gracze będą mogli wypróbować w ten tytuł.

Nazwa The Amazing Eternals odwoływać się ma do mistycznej gry planszowej, gdzie gracze kontrolują tytułowych Wiecznych i stają do walki przeciwko innej drużynie. W trakcie walki, użytkownicy będą musieli także zbierać esencję Keystone, która posłuży im do budowy własnych decków z kart. Nieco przypominać to będzie rozgrywkę znaną z Paladins, tyle że w tym przypadku karty służyć będą do aktywacji nowych broni, boostów i pułapek wspierających drużynę.

Na razie nie wiadomo zbyt wiele o samej rozgrywce, ale dobra wiadomość jest taka, że już na wrzesień zaplanowano pierwsze zamknięte beta testy. Osoby zainteresowane tą produkcją mogą zarejestrować się na stronie The Amazing Eternals, mając małą szansę na otrzymanie dostępu do beta testów. Z drugiej strony, studio Digital Extremes wspomniało także, że gracze będą mogli uzyskać natychmiastowy dostęp kupując jeden z pakietów założycielskich. Cen i informacji na temat tych pakietów na razie nie podano, ale jestem przekonana, że usłyszymy o nich już niebawem.

Zastanawiam się jednak, czy na rynku jest miejsce na kolejną strzelankę drużynową, tym bardziej że stylistka przypomina mi nieco takie tytuły Overwatch, czy Paladins?

Poprzedni artykułZamki i aukcje już dostępne w Wild Terra
Następny artykułFenix i nowe umiejętności zawitały do Citadel: Forged with Fire