Targi gamescom 2017 jeszcze się nie rozpoczęły, a już pojawiła się tona informacji dotyczących różnych gier. Nie mogło zabraknąć także i Conan Exiles.

Na wypadek gdybyście jeszcze sobie nie zdawali z tego sprawy, że studio Funcom ściśle wiąże swoją przyszłość z Conan Exiles, to informacja o wersji pudełkowej gry, powinna naprowadzić Was na właściwe tory. Twórcy survivala ogłosili bowiem, że podpisali umowę z Koch Media i tytuł ten zostanie udostępniony graczom także w wersji pudełkowej.

Oznacza to, że kiedy tytuł ten zostanie oficjalnie wydany na początku 2018 roku, to prócz wersji cyfrowej na półkach sklepowych także pojawią się pudełka z grą na PC, PS4, i Xbox One. Warto przypomnieć, że studio Funcom i Koch Media już wcześniej współpracowali nad dystrybucją Age of Conan, w czasach kiedy to właśnie MMO było na ustach wszystkich graczy.

Szef studia Funcom, Rusi Casais, wierzy, że doświadczenie Koch Media jako światowego wydawcy, a do tego bardzo rozbudowana sieć detaliczna, pomoże przyciągnąć do Conan Exiles jeszcze więcej graczy.

Oczywiście wiele osób nadal uważa, że główną cechą Conan Exiles, która rozsławiła te grę jest suwak przyrodzenia. Nie zapomnijmy jednak o przepięknie wyglądającym świecie tego survivala, stworzonym przez studio Funcom w uniwersum Conana Barbarzyńcy, który oferuje graczom wiele bardzo interesujących funkcji, jak chociażby niewolnictwo, budowę fortec, avatary bogów, czy też wspinanie. Kilka dni temu gracze Conan Exiles doczekali się także darmowego rozszerzenia, które to dwukrotnie powiększyło mapę dodając mroźne, północne tereny.

 

1 KOMENTARZ

  1. Jako mój pierwszy survival oceniam całkiem dobrze, mam nadzieje że twórcy dotrzymają tempa i sprostają oczekiwaniom graczy, patrząc na to że lubiłem klimat Conana z TV jak i bazuje on trochę na mythosie szykuje się nam dobry tytuł.
    Pozdrawiam

Comments are closed.