Drogie Panie, Drodzy Panowie. Chciałabym po raz kolejny bardzo serdecznie podziękować Wam za to, że zaglądacie na tę stronę i czytacie moje posty, a nawet czasami je komentujecie.

Wiele razy mówiłam, że komentarze, które zostawiacie pod moimi postami, motywują mnie do dalszego pisania. Nie ma reklam na Babagra.pl i nie zarabiam na tej stronie, a ewentualne Wasze wsparcie przez PayPal, w pełni wykorzystywane jest na opłacenie jej funkcjonowania. Ta strona jest moją pasją i tak naprawdę istnieje tylko dzięki Wam.

Od czasu do czasu, w ramach podziękowania, rozdaję swoim wiernym czytelnikom, prezenty w postaci kodów do gier. Wiem, że zagląda tutaj sporo osób, ale niestety mogę nagrodzić tylko tych z Was, którzy komentowali, bo tylko Wy pozostawiliście po sobie ślad…

Spośród 115 komentarzy napisanych przez Was w lipcu (nie liczę moich), wybrałam trzy, które chciałabym nagrodzić. Uwierzcie – nie było to łatwe i zajęło mi to kilka dni.

Z autorami tych komentarzy, skontaktuję się na maila podanego w Disqus, i otrzymają oni od mnie jeden kod aktywujący grę na Steam. Do wyboru będą mieć w tym miesiącu kilka tytułów:

Pierwszeństwo wyboru gry zależeć będzie od kolejności otrzymywania odpowiedzi od autorów.

Oto wybrane przeze mnie komentarze:

Co Prawda to Prawda, jednak nie wszystkie nowości zmieniły gatunek mmorpg na złe, wiele rzeczy urozmaica a wiele pogarsza, sam grind teraz bez grindu nic nie osiągniesz , no znaczy oczywiście istnieje droga płatnicza alee to swoją drogą, dla mnie kierunek mmorpg idzie w złą strone co raz więcej jest mmorpg z Azji , tam mają inne zdanie co to ma być „prawdziwe” mmorpg. Według mnie i tak wcale nie jest źle, a sama rzecz grindu w zespole nie jest taka zła. Questy – druga rzecz która bardzo mnie wpienia , w latach świetności mmorpg nie było trzymania za rączkę i z punktu do punktu , ba nawet teraz klikasz (przypuśćmy) F i idziesz do końca questa bez ruszenia się z fotela, tylko czasami jak jest dosyć popularna misja zabij i wróć. Dla mnie sytuacja nie jest az tak kiepska , jednak mogła by być lepsza , zachęcam was również do grania w tzw. oldschooly czyli tibie , nawet wieśka 1 choć nie jest to gatunek mmorpg , daje dużo frajdy.

FPS to to na pewno nie jest. Raczej TPS z widokiem izometrycznym, który można dowolnie obracać. Pograłem wczoraj ze 2 godzinki, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne jak na EA. Problemem może być to, że w tej grze jednostka nie istnieje – nie da rady grać bez komunikacji głosowej z innymi graczami. Jeśli porównujemy do PS2, to samotny wilk mógł nawet sobie w PS2 pograć. Tutaj albo zostanie przejechany przez ciężarówkę (hint: nie pałętać się po drogach) albo zginie po napatoczeniu się na pierwszy patrol wroga. W kupie i skoordynowaniu siła.

Archage jakoś przestał mi odpowiadać, przegrałem w niego z 300 godzin i nagle puff! Przeszło mi… Hmm..Kinya siedzisz w tych tematach całkiem głęboko, podrzucisz tytuły gier w których cała ekonomia leży w rękach graczy? Warunek konieczny: gatunek MMORPG fantasy.

Jeszcze raz: DZIĘKUJĘ za to, że jesteście i zachęcam do pozostawienia komentarzy – im więcej interesujących i zabawnych ich zostawicie, tym większa szansa, że to Wy otrzymacie prezent kolejnym razem ?

P.S. Przypominam także, że w Disqus można zmienić wyświetlanego nicka 🙂

Poprzedni artykułH1Z1: King of the Kill szykuje się na wielkie zmiany
Następny artykułNa tropach skarbu w Sea of Thieves, czyli twórcy w akcji
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Gratulacje! Ktos wie o czymś ciekawym na horyzoncie z rozbudowanym PvE najlepiej fantasy i najlepiej MMORPG.

Kinya Turbgroszka

Shroud of Avatar? Pantehon? Project Gorgon? O ile nie masz nic przeciwko nieco gorszej jakości grafice (w porównaniu do BDO na przykład)…

ghoulas

Shroud of Avatar – nie chce wracac do Ultimy. 🙂 Project gorgon – ukońcą go w tym stuleciu? Pantheon – musze zerknąć.
Tak na prawde po moich doświadczeniach z wszelkiej maści MMORPG i kilku społecznościach graczy mam dosyć gier z kryzysem tożsamości. Szukam czegoś co skupia sie wyłącznie na PvE i cooperacji żeby odsiac wszystkich „napinaczy” i skupic sie na wspólnej zabawie a nie na okładaniu sie penisami po twarzach (dla niekumatych tak nazywam walke o złote portki między graczami)

Kinya Turbgroszka

project Gorgon jest robiony przez 2 osoby w wolnym czasie, ale oferuje naprawdę sporo interesujących funkcji. Można zagrać za darmo – spróbuj 😛

Patryk Balcerek

Woo wygrałem coś w życiu! 😀

Patryk Balcerek

Dziekuje kinya i jednak od jakiegoś roku ta strona idzie w dobrą strone 🙂

Grzegorz Wesołowski

Hmmm..z jakiś powodów mój poprzedni post oczekuje na wyświetlenie ….Mniejsza z tym, dzięki na wyróżnienie 😀

Salusik

Nwm, jak dla mnie ta strona zawsze była w dobrej stronie

Podałeś linka, a komentarze z linkami czekają na moja autoryzację 😉

Grzegorz Wesołowski

Huh…codziennie dowiadujemy się czegoś nowego ;D

Kinya Turbgroszka

od jakiegoś roku? hmm, a co wcześniej było źle? 🙂

Salusik

Wcześniej nie było na tej stronie Patryka Balcereka więc było tragicznie 🙁
(nou ofens, maj frent)

Daniel Wieszczycki

Dzięki! 🙂