Aby uczcić globalną premierę strzelanki Destiny 2, studio Bungie połączyło siły z Activision i stworzyło wyrąbisty zwiastun kinowy.

Dwuminutowy zwiastun aktorski “Legenda narodzi się na nowo”, ukazuje Cayde’a-6, heroiczną postać z Destiny 2, który prowadzi trzech Strażników do bitwy w obronie Ziemi przed najazdem Czerwonego Legionu. Spot wyreżyserował Jordan Vogt-Roberts, znany z hitu kinowego Kong: Wyspa Czaszki, a jako ścieżkę dźwiękową wykorzystano utwór Beastie Boys “Sabotage”.

 

Nie wiem jak Was, ale mnie teksty o szczeniaczkach i puszczy Białowieskiej rozłożyły na łopatki 🙂

Premiera Destiny 2 na PS4 i Xbox One, zaplanowana została na 6 września, a wersja PC zadebiutuje dopiero 24 października. Warto dodać, że będzie to pierwsza produkcja dostępna cyfrowo poprzez Battle.net, internetową usługę dla graczy Blizzard Entertainment, której nie stworzył Blizzard.

7 KOMENTARZE

  1. Ojjj kupiłoby mnie to gdybym sobie nie przypomniał, że nie wydaję większych pieniędzy na gry ^^
    Bardzo fajny zwiastun, idę szukać muzyki z niego :>

  2. Szkoda ze rozgrywka w demie nie była az tak porywająca… I na dodatek te ułatwienia przy grze padem na PC … wystarczy tylko iść do przodu i naciskać fire bo jest prawie auto celowanie :/. Typowa gra gdzie o wile lepiej wyglądają trailery i cutscenki z gry niż ona sama. Czasem się zastanawiam czy nie lepiej by było jakby te studia zamiast gier zabrały się za kręcenie filmów 😀

Comments are closed.