Wkrótce, bo już 29 sierpnia (aktualizacja opóźniona!), przez świat Fortnite przetoczy się ogromna burza i jedynym zadaniem graczy będzie ja przeżyć.

Aktualizacja „Przetrwajmy Burzę” zawierać będzie nowy tryb gry o tej samej nazwie, specjalne zmutowane burze z nowymi wyzwaniami i nagrodami, nowe bronie, nowych bohaterów oraz  obrońców. Zagrożenie to będzie obecne w świecie Fortnite tylko przez pewien czas, więc nie omieszkajcie stawić mu czoła i w nagrodę zdobyć wyjątkowe łupy.

  • Tryb „Przetrwajmy Burzę” – tryb ten dostępny będzie przez ograniczony czas i stanowić ma wyzwanie, nawet dla tych najbardziej wypasionych postaci. Za dnia gracze będą musieli zbierać zasoby, a nocą odpierać coraz mocniejsze ataki. Ciekawe jak wielu graczom, uda się przetrwać cały cykl 14 dni i nocy.
  • Zmutowane burze – dostępne przez ograniczony czas burze, posiadać będą modyfikatory takie jak tryb wściekłości u zombiaków, czy też ograniczenie zdrowia.
  • Zestaw broni hydraulicznych – dziewięć nowych mocnych broni, zebranych z obszarów przemysłowych Deskogrodu i przerobionych na maszyny do niszczenia pustaków. Można je zdobyć wyłącznie za talony otrzymywane za przetrwanie zmutowanych burz.

Oprócz tego, aktualizacja ta wprowadzi do Fortnite także cały szereg poprawek ulepszających wydajność oraz nowy wygląd posterunku w Dolinie Samowitości.

Fortnite ma już milion graczy

Zapowiada się niezła jazda 🙂

2 KOMENTARZE

  1. Jak wiekszosc graczy wytrzyma do f2p to bedzie sie można tym tytułem zainteresować. Na razie najwiecej jest narzekana na llamy.

  2. Jazda będzie niezła, szkoda tylko że przez ograniczony czas. Rozumiem ideę eventów okresowych i okolicznościowych jak np. różnego rodzaju święta, ale to co wprowadzą w tej aktualizacji to coś o co gracze prosili już od jakiegoś czasu i moim zdaniem powinno zostać dodane do gry na stałe.

Comments are closed.