Na serwery bijatyki Absolver, trafiła przedwczoraj pierwsza duża aktualizacja, która dodała sześć nowych masek, inspirowanych innymi grami Devolver Digital, a także mnóstwo ulepszeń do rozgrywki sieciowej zarówno na PC, jak i na PS4.

Gracze posiadający rangi Prospect i Absolver, mogą powrócić do świata Adal, aby odkryć sześć zupełnie nowych masek ukrytych wokół Mostu Przewodnika (Guidance Bridge), zainspirowanych znanymi grami wydawanymi przez Devolver Digital.

 

Aktualizacja 1.06 jest też owocem niestrudzonej pracy małego studia Sloclap, które wzięło na celownik frustrujące graczy problemy z rozgrywką sieciową uprzykrzające im życie. Wprowadziła ona między innymi poprawki do stabilności połączenia, serwerów i przekazywania danych w konkretnych regionach, problemów z plikami zapisu, a także zajęła się innymi kwestiami zgłaszanymi przez graczy.

Premiera Absolver [karta Steam] miała miejsce 29 sierpnia na PC i PlayStation4, i jest największym dotychczas premierowym sukcesem Devolver Digital – do dzisiaj sprzedano łącznie 250 000 kopii gry na obydwie platformy. Studio Sloclap oraz Devovler Digital planują systematycznie rozwijać i wzbogacać grę nowymi trybami rozgrywki, dodatkami i nowymi śmiercionośnymi ciosami.

To kto z Was bawił się już w pijanego mistrza?

Poprzedni artykułCoraz bliżej wczesnego dostępu do Survive The Nights
Następny artykułJust Survive dodaje metalowe elementy baz