Escape of Tarkov to przepięknie wyglądająca strzelanka, dodatkowo łącząca w sobie elementy survivalu oraz RPG, i gra ta doczekała się nowego zwiastuna.

Wiecie, że już niedługo miną dwa lata, kiedy po raz pierwszy usłyszeć mogliśmy o tym tytule? Już pierwszy zwiastun oraz zdjęcia zapowiadały, że końcowy produkt może okazać się dość wyjątkowy. Przez ten czas Escape from Tarkov przyciągnął całą rzeszę fanów, których nie zniechęciły nawet zaporowe ceny na pakietów fundatorów, dzięki którym można było dostać się do alpha i beta testów.

Pod koniec lipca ruszyły beta testy, a twórcy nadal nie zwalniają tempa aktualizacji. Misje, gesty, optymalizacja i mnóstwo kolejnych poprawek trafiło do gry we wrześniu, dzięki czemu Escape from Tarkov podobno stał się jeszcze lepszy.

No cóż, do premiery Escape from Tarkov jeszcze daleka droga, a jeśli nie zakupiliście jeszcze pakiet fundatora i nie możecie osobiście ocenić tej strzelanki, to pozostaje Wam obejrzeć najnowszy materiał filmowy skupiający się głównie na walce.

Poprzedni artykułDayZ szykuje się do fazy beta, obiecuje więcej aktualizacji
Następny artykułEkipa Fortnite Battle Royale zdradza najbliższe plany