Najnowszy komunikat ekipy Conan Exiles jest doskonałym przykładem dlaczego wymóg częstej komunikacji ze społecznością, czasami nie jest najlepszym pomysłem.

Ten cały tekst, złożony z ponad tysiąca słów, można podsumować trzema wyrazami: Pracujemy nad tym!

Z informacji zamieszczonej na oficjalnej stronie gry, dowiedzieć możemy się między innymi o tym, że ekipa Conan Exiles powoli urządza się w nowych biurach, zakupili nową kuchenkę mikrofalową, a co niektóre zespoły są wielce zadowolone z tego, że mają okna. Najnowszy hotfix tego survivala wprowadził możliwość naprawy przedmiotów na poziomach Exceptional i Flawless, a także zadbano o przepisy thralli. Devsi nadal pracują nad bardzo szybko psującym się pożywieniem i ekstremalnie niebezpieczną temperaturą na pustyni, która zabija nawet gdy postać stoi w wodzie.

Oprócz tego ekipa odpowiedzialna za aktualizacje i poprawki błędów pracuje nad ulepszeniem systemu niewolników (thrall), którzy będą mogli wyposażać broń oraz pancerze. Warto wspomnieć także o pracach nad kolejnym narzędziem do zbierania – sierpem, który już niedługo umożliwi szybsze zbieranie włókna roślin.

Sierp jest także pierwszą częścią naszego systemu uprawy roślin, nad którym obecnie pracujemy.

Dodatkowo ekipa Conan Exiles w dalszym ciągu pracuje nad optymalizacją budynków, nowymi animacjami do walki włócznią i dwuręcznym młotem, a także systemem kombosów. Nowe lochy są także praktycznie skończone, a devsi eksperymentują obecnie z wypełnieniem ich stworzeniami.

Większość ekipy technicznej nadal koncentruje się nad pracami nad wersja na Xbox One, usuwając awarie i stabilizując grę. Zaczęliśmy się także przyglądać temu, jak możemy wykorzystać Xbox One X. Nie oznacza to jednak, że ignorujemy problemy z wersja na PC, jako że nadal wiele pracy przed nami. Jeśli chodzi o PS4, to Coconut Lizards poinformowali nad, że dotarli do momentu tworzenia postaci, co na dwa tygodnie pracy nie jest złym wynikiem.

Nowe lokacje i zwierzaki w Conan Exiles

Poprzedni artykułFortnite szykuje się na Hordobicie
Następny artykułSecret World Legends zapowiada Tokyo: Orochi Tower i Samhain event