Po trzytygodniowej przerwie ekipa Conan Exiles w większości wróciła do pracy, ale jeśli myślicie, że w pierwszej kolejności skupią się na naprawie dość irytujących błędów, to jesteście w błędzie.

AI czasami nie atakuje, kolumny światła w pokoju map nie działają poprawnie, meteorytów nadal nie ma, odporność na pancerzach nawala i każdego dnia pokazuje inne wartości, każdy restart lub crash serwera to zatrzymanie się produkcji na stołach rzemieślniczych i kołach bólu, nieprzytomne thralle spadają przez tekstury, oczyszczenie nie działa prawidłowo – to tylko niektóre z błędów, jakie napotkać można w Conan Exiles po ostatniej nieco pośpiesznej i nie do końca gotowej aktualizacji.

Okazuje się, że pomimo tylu błędów, priorytetem studia Funcom jest wydanie nowego rozszerzenia do Conan Exiles.

Płatne rozszerzenie Klejnot Zachodu udostępnione ma zostać jeszcze w tym tygodniu na wszystkich platformach i doda do gry wiele nowych elementów kosmetycznych:

  • 39 nowych elementów konstrukcyjnych w akwilońskim stylu o cechach identycznych do istniejących elementów poziomu trzeciego.
  • 15 nowych części zbroi podzielonych na trzy zestawy, np. zbroja Czarnych Smoków. Pancerze lekki, średni i ciężki, z których każdy ma także epicką wersję na koniec gry.
  • 9 nowych broni składających się na kompletny zestaw akwilońskiego uzbrojenia. Moc identyczna do broni żelaznej z epickim odpowiednikiem na koniec gry.
  • 5 nowych akwilońskich barw wojennych symbolizujących między innymi władzę lub odwagę.
  • 25 nowych obiektów do umieszczania, w tym harfę i krzesło rajcy.

Na przyszły tydzień zaplanowano aktualizację skierowaną do graczy na konsolach. Jej celem jest udostępnienie graczom na tych platformach tej samej wersji gry co jest obecnie na PC. Ponadto zmieni ona nieco kolizję na niektórych elementach budowlanych, tak jak ściany i trójkątne fundamenty, co może spowodować iż niektóre elementy znikną i wystąpią problemy z bazami. Dlatego jeśli chcecie tego uniknąć, to upewnijcie się że nic nie stoi na trójkątnych fundamentach (skrzynki, stoły, itd.).

Jeśli chodzi o wymienione wyżej błędy, to pierwsze poprawki trafić mają na serwer testowy już w przyszłym tygodniu. W kolejnym tygodniu (okolice 16 sierpnia) trafią zapowiadane jakieś czas temu nowości: oswajanie stworzeń, nowe instancje oraz ulepszenie systemu walki.

I jak Wam się podobają plany ekipy Conan Exiles na kolejne dwa tygodnie? Zamierzacie zakupić Klejnot Zachodu?

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułRakieta kierowana i tryb Latające Wybuchy zawitały do Fortnite Battle Royale
Następny artykułKolorowy survival Rend już dostępny na Steam Early Access
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Vuko4000

I tak będą dodawać do gry tylko kolejne budynki? content jest mega słaby jak na razie gra się nudzi a kolejne serwery padają, Rozpoczynałem już grę 5 razy z powodu zamykania serwera nie wiem czy chce mi się w to grać.

Hary0n

Hah, to samo!
Za każdym razem serwer pada a ja kończę z brakiem możliwości przeniesienia postaci.
Tak naprawdę lvlowanie jest dla mnie najbardziej uciążliwe, gdybym mógł przenieść postać z danym poziomem na nowy serwer to mógłbym potraktować to jak zwykłe zmienianie miejsca/ bazy.
Niestety, ja nie wracam na takich warunkach!

Vuko4000

Kolejny serwer zamknięty to jest nie normalne. Admin zapewniał działanie serwera przez rok po 3 miesiącach zamykają. Ludzie wściekli jak diabli. Odechciewa mi się Conana grinduje do 30 level i serwer leży tak cały czas. Ponadto poza budowaniem gra jest nudna. Chcę spróbować zachwalanego Ark czy tam też wieje taka nudą czy jest jakaś fabuła ?