Fani Secret World Legends – czas zalogować się do gry, aby wziąć udział w specjalnym Halloweenowym wydarzeniu nazwanym Samhain.

W czasie Halloween granice pomiędzy wymiarami zacierają się i przecinają, pozwalając siłom z innych światów na dostęp do naszego. Podstępny Jack of the Lantern pragnie zdobyć serce drzewa życia. Dzięki licznym mechanizmom obronnym, Agartha wyizolowała zagrożenie i teraz to od Was zależy, czy pokonacie Jacka.

Co godzinę w Agartha otwiera się portal do specjalnej instancji rajdowej, gdzie 40 osób zmierzy się z Jackiem. Dołączyć do niego mogą postacie na wszystkich poziomach, a jedynym wymaganiem jest wcześniejsze dotarcie do Kingsmouth. Z dziennych nagród za logowanie otrzymuje się Halloweenowe skrzynki wypełnione nagrodami, które to można otworzyć tylko i wyłącznie po pokonaniu Jacka.

Prócz rajdu na Jacka, do dyspozycji graczy oddano także specjalną misję śledczą w Kingsmouth od Madame Roget – Seasonal Investigation: The Meowling & Cat God, gdzie gracze zbadać muszą co dzieje się z zaginionymi kotami.

I jest jeszcze dobra wiadomość. Każda osoba, która zaloguje się do Secret World Legends w trakcie trwania eventu otrzyma darmowy motocykl – Geist Raider!