Elder Scrolls Online to jeden z najlepszych obecnie MMORPG’ów, a prezentacja nadchodzącej zawartości dla tej gry tylko to potwierdza.

Jeszcze w tym roku do gry dodane zostaną dwa DLC.

Pierwsze z nich – Wolfhunter, to kolejny pakiet dungeonów w grze, zawierający dwie nowe instancje grupowe wypełnione wyzwaniami: Moon Hunter Keep i March of Sacrifices. Jak sama nazwa wskazuje, w miejscach tych występują wilkołaki z Tamriel, a gracze będą mogli przeżyć zupełnie nowe historie, otoczeni przez postacie dotknięte klątwą likantropii. Być może staną nawet twarzą w twarz z daedrycznym księciem Hircynem!

 

Murkmire to kolejne rozszerzenie zawartości fabularnej w ESO, które doda nową strefę. Tym razem gracze wyruszą do ojczyzny Argonian. Ich zadaniem będzie zdobyć zaufanie tych pustelniczych plemion, przebić się przez dzikie Czarne Mokradła i odkryć jeden z największych sekretów Histów.

Podobnie, jak poprzednie rozszerzenia The Elder Scrolls Online, także i Murkmire zawierać będzie zupełnie nowy obszar do odkrycia, ekscytującą fabułę, nowych bossów światowych i instancje grupowe, a także nową arenę PvP (z własnym rankingiem).

Ostatni rok był świetny dla studia ZeniMax i rozpoczął się rozdziałem Morrowind, po czym dodano trzy DLC i w końcu, kilka dni temu, zadebiutował wysoko oceniany przez wszystkich graczy Summerset. W The Elder Scrolls Online zagrało dotychczas ponad 11 milionów graczy, z czego tylko w zeszłym roku dołączyło ich ponad milion!

Z okazji E3, studio ZeniMax przygotowało nowy zwiastun, który zamieszczam poniżej.

Poprzedni artykułPlayerUnknown’s Battlegrounds zapowiada tarczę, zimową mapę i datę premiery Sanhok
Następny artykułFallout 76 to masywny sieciowy survival!