W większości gier sieciowych powoli rozpoczynają się obchody Halloween, więc nie ma co się dziwić, że także i Dark and Light, sandbox z elementami RPG, doczekał się specjalnego eventu.

Główne założenia Gobboween, bo właśnie tak zwie się ten event, opisałam już kilka dni temu: wilkołaki, szalone gobliny i wszędzie pełno dyni. Warto jednak wspomnieć o także i o słodyczach, które podobno wyzwalają dość nieoczekiwane efekty uboczne.

Oczywiście, jeśli nie do końca możecie sobie  wyobrazić to Halloweenowe wydarzenie, to zawsze możecie obejrzeć poniższy materiał filmowy, uchylający nieco rąbka tajemnicy.

Oczywiście, jak to się zdarza przy tego typu aktualizacjach, w grze pojawiło się także kilka irytujących błędów, jak na przykład niemożność napełnienie pustych butelek, ale maja one zostać naprawione w niedługim czasie.

To nie koniec wiadomości związanych z Halloween w tej grze.

Ekipa Snail Games przyszykowała także specjalny event dla graczy Dark and Light, którzy uwielbiają robić zdjęcia w tej grze. Jeśli uda się Wam zrobić jakiś screenshot pokazujący esencję Gobboween, to wyślijcie je na adres DnLEvents[małpa]SnailGamesUSA.com, a może otrzymacie jakąś nagrodę 🙂

Poprzedni artykułPlayerUnknown’s Battlegrounds szykuje się do premiery, wstrzymuje aktualizacje
Następny artykułLista nowości, jakie trafi do Fortnite Battle Royale w niedługim czasie