Ekipa Dark and Light zauważyła, że gobliny zamieszkujące tę krainę zaczęły się dziwnie zachowywać.

Zwiadowcy stacjonujący niedaleko ich obozowisk zauważyli, że masowo zaczęły gromadzić pożywienie, a do tego pokrywają swe ciała dziwną farbą. Niektóre elitarne jednostki zaczęły nawet nosić ozdobne owoce!

To może oznaczać tylko jedno… Gobboween nadciąga! Wszyscy mieszkańcy Archos wiedzą, że Gobboween to świąteczny, a zarazem przerażający okres, kiedy stworzenia na tej planecie pod wpływem bogini Gai, zaczynają się dziwnie zachowywać. Niektóre z nich przybierają nawet nową, przerażającą formę.

Kiedy konkretnie święto to zawita do Dark and Light? Tego jeszcze nie ujawniono, ale wiadomo, że w czasie jego trwania, gracze Dark and Light zdobyć będą mogli nowe schematy na specjalne zbroje, bronie i inne akcesoria.

Oprócz tego ekipa Snail Games opublikowała dwa kolejne materiały filmowe związane z Dark and Light. Tym razem skupiono się w nich na przedstawieniu stworzeń zamieszkujących Blackice Peaks. Pierwszy z nich prezentuje te, które można oswoić, natomiast w drugim możemy zerknąć na te, które stanowią poważne zagrożenie i podczas walki z nimi należy uważać na ich specjalne ataki.

 

Poprzedni artykułEkipa Just Survive dopytuje się o plusy mapy Z1, a także wprowadza kolejne nowości na testowy
Następny artykułHexsylvania nadciąga do Fortnite, kolejne poprawki w Battle Royale
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Michał Szymański

Dobra gra dla fanów ARKa któremu jednak się już gra z dinozaurami znudziła (mnie jeszcze zniechęciło pójście w stronę high tech).