Turniej H1Z1 Invitational rozpoczyna się już dzisiaj i o ile wielu fanów tej produkcji nie będzie w stanie udać się na arenę w Long Beach, to i tak może wziąć udział w tym ekscytującym wydarzeniu.

Ostatnie kilka dni wypełnione było emocjonującymi informacjami dotyczącymi H1Z1. W zeszłym tygodniu ogłoszono powstanie pierwszej profesjonalnej ligi e-sportowej stworzonej z myślą właśnie o H1Z1 – H1Z1 Pro League.

Oprócz tego studio Daybreak Games ponownie zdecydowało się na zmianę nazwy swojej strzelanki, tym razem jednak porzucając „King of the Kill” i pozostając przy H1Z1. Zmiana ta ma przynieść wiele wymiernych korzyści, a przede wszystkim ułaskawić chińską cenzurę, co umożliwi graczom z tego regionu powrót do gry. A wraz ze zmianą nazwy, doczekaliśmy się także nowego zwiastuna.

 

A już dzisiaj rusza turniej H1Z1 Invitational z pula nagród w wysokości 500.000$! Prócz wielu emocji związanych z rozgrywką, to właśnie podczas jego trwania uchylona ma zostać tajemnica dotycząca planów na przyszłość względem tej gry. O nowych broniach już wiemy, ale chodzą pogłoski o powrocie do mapy Z1 oraz cofnięciu mechaniki do pre-sezonu 3. Nie wspominam już o nowej mapie i arenie Deathmacth, którą mogliśmy podejrzeć jakiś czas temu. Które z tych pogłosek są prawdziwe, dowiemy się już za kilkanaście godzin.

Twórcy H1Z1 nie zapomnieli także i o fanach. osoby, które zdecydują się na oglądanie meczy turniejowych, będą mogły zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody.

Wystarczy, że podczas trwania meczy włączycie stronę H1Z1.COM/WATCH. To właśnie tam, każdego dnia podczas turnieju, pojawi się link (nie kod!), po kliknięciu którego i zalogowaniu na Wasze konto Daybreak Games (to samo, które używacie do zalogowania się do H1Z1), otrzymacie jedną z nagród.

W sumie zdobyć będziecie mogli trzy różne skórki, które widać na zamieszczonym poniżej zdjęciu. LINK na kask (już nie działa). LINK na kevlar (nie działa). LINK na AR.

 

Harmonogram

(godziny podane w CEST, mogą ulec zmianie)

Piątek / Sobota

  • start 22:00 – mecze kwalifikacyjne
  • 02:30 – spotkanie z ekipą H1Z1
  • 03:30 – Tauntfest Live

Sobota / Niedziela

  • 20:00 – mecze kwalifikacyjne
  • 23:00 – ALL Stars Invitational
  • 02:00 – Ultimate Challenge
  • 03:30 – H1Z1 Arena Party

Niedziela

  • 20:30 – Legends Invitational
  • 24:00 – Challengers Invitational

Będziecie oglądać turniej? Jak myślicie jakich nowości dotyczących gry możemy dowiedzieć się podczas trwania tego turnieju?

P.S. Nie zapomnijcie polubić BabaGra.pl na FB.  Na stronie znajdziecie także opis innych gier z trybem Battle Royale, jak i wielu gier z gatunku survivali. Może coś Was zainteresuje ?

Poprzedni artykułPlanetSide 2 walczy z plagą zmutowanych dyń, balansuje piechotę i pojazdy
Następny artykułBless szykuje się do premiery na Steam!
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sylwester Oniszk

A takie pytanie gdzie będzie ten link się wyświetlał?

gdzieś na tej podanej stronie

Creative

@Kinya_Turbogroszka:disqus Kinia, a tak się kurwa naśmiewałem z DEJBREJK na zmianę nazwy gierki, ale nawet powiem Ci, że kozak to wygląda XD PS. Daj moda, mam hory komputer.

HAMSTER

Cześć
Będziesz podawać linki do tych skórek na BabaGra ?

Kinya Turbgroszka

postaram sie tu i na FB

HAMSTER

ok Dzięki