Ledwie dwa dni temu Epic Games ogłosił, iż do Fortnite Battle Royale zalogowanych było w tym samym czasie ponad pół miliona graczy, a tu już mamy kolejna porcję informacji dotyczącą tego trybu.

Oczywiście te 525.000 jednocześnie zalogowanych użytkowników do Battle Royale w Fortnite to pikuś w porównaniu do dzisiejszych dwóch milionów w PlayerUnknown’s Battlegrounds, ale i tak jest to piękny wynik jak na dwa tygodnie po premierze. A to nadal nie koniec…

Kilka godzin temu, studio Epic Games zamieściło infografikę, która daje nieco szersze spojrzenie na to, co konkretnie porabiają gracze w tym darmowym trybie Battle Royale.

Okazuje się, że od dnia premiery do trybu tego zalogowało się ponad 10 milionów osób, które łącznie spędziły w Fortnite prawie 45 milionów godzin. Pozostałe statystyki są nieco zbędne, ale z pewnością zabawne: zbudowano prawie 800 milionów ścian, podłóg i sufitów, przy czym znaleziono jedynie 60 milionów pułapek. A do tego, prawie 7 milionów graczy z 292 milionów skaczących z bojowego autobusa, zdobyło parasolki aby móc rozpoczynać mecz niczym Mary Poppins – dla tych co nie wiedzą, oznacza to po prostu wygrane.

Całkiem niezłe wyniki – prawda?

Poprzedni artykułGTA Online wprowadza nowe tryby i wyścigi z transformacją
Następny artykułDaybreak Games uruchamia profesjonalna ligę e-sportową, obiecuje wielkie zmiany w H1Z1