W piątkowy wieczór, ekipa Pantehon: Rise of the Fallen po raz kolejny zaprosiła fanów tej produkcji na streama, podczas którego zaprezentowano postęp prac nad tym old-schoolowym MMORPG.

I powiem Wam, że wygląda to wielce obiecująco 🙂

Pierwszy raz mogliśmy obejrzeć rozgrywkę w Pantehon: Rise of the Fallen półtora roku temu. I powiedzmy sobie szczerze, że o ile informacje o systemach, jakie pojawią się w tej grze były dość interesujące, to wizualnie nie wyglądało to zbyt dobrze. Po piątkowym streamie było widać, jak wiele zmieniło się przez tan czas i to nie tylko w mechanice gry, ale głównie w oprawie graficznej.

Dobrą wiadomością jest także to, że pierwsze publiczne pre-alpha testy rozpoczną się jeszcze w tym roku. Niestety, aby wziąć w nich udział, trzeba kupić jeden z droższych pakietów założycielskich.

Pantehon: Rise of the Fallen tworzony jest przez studio Visionary Realms pod kierownictwem Brada McQuaida, twórcy EverQuest i Vanguard: Saga of Heroes. Ta gra skierowana jest do starych wyjadaczy MMORPG’owych, wielbicieli trybu PvE, którzy od dawna nie mogą znaleźć będącej wyzwaniem. To właśnie tutaj zwiedzać będzie można olbrzymi, otwarty świat w towarzystwie swoich znajomych, odkryć wiele niezwykłych ras i klas, nauczyć się wielu unikalnych umiejętności i odkryć jak środowisko będzie wpływać nie tylko na zachowanie postaci, ale i przeciwników.

Poniżej zamieszczam zapis piątkowego streamu prowadzonego przez CohhCarnage, a także porównanie tego, jak te same miejsca wyglądały półtora roku wcześniej.

Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na ten tytuł z niecierpliwością 🙂

Poprzedni artykułSieciowy SOS rozpoczyna alpha testy
Następny artykułUwaga – gracze Elite Dangerous powinni omijać sektor Pleiades!