Ponad dwa tygodnie temu świat dowiedział się o kolejnym MMORPG, które powstaje w studio BlueholeAscent: Infinite Realm.  A teraz możemy w końcu zobaczyć, jak wyglądać będzie rozgrywka.

Gra ta została zaprezentowana przez twórców i udostępniona publiczności podczas południowokoreańskich targów G-Star w Busan i właśnie z tej okazji pojawił się nowy materiał filmowy.

Na opublikowanym filmie, który niestety nie jest najwyższej jakości, gdyż jest to kompilacją nagrań ze streamów odbywających się podczas targów, zobaczyć możemy jedną z wielkich bitew PvP, jakie odbywać się będą w tej grze.

W trakcie pięciominutowego nagrania zobaczyć możemy mnóstwo powietrznych statków, potyczki naziemne zarówno samych postaci, jak i tych wykorzystujących mechy. Nie wspominam już o plecakach odrzutowych i szybowcach. Wygląda na to, jakby sama bitwa podzielona został na trzy etapy: pierwszy to nieco chaotyczna walka w powietrzu, drugi to atak graczy na wrota, a trzeci to atak mechami na rdzeń.

Sporo się dzieje na tym filmie i najlepiej, jeśli sami go obejrzycie i powiecie mi co myślicie o Ascent: Infinite Realm.

Poprzedni artykułGodzina rozgrywki z wersji alpha 3.0 dla Star Citizen
Następny artykułGloria Victis powiększa świat i wypełnia go skarbami
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Galin

Taka krzyżówka BDO z Aionem.

Hary0n

Poczułem się jakbym oglądał stream z AIONa!
Na pewno zagram, już czekam, w końcu AION był jednym z pierwszych i najlepszych MMO w jakie grałem.