Zeszłoroczna informacja o tym, że steampunkowe MMO Ascent: Infinity Realm tworzone przez studio Bluhole, udostępnione zostanie jeszcze w 2018 roku na Zachodzie, z pewnością ucieszyła wielu fanów, tym bardziej że ten rok zapowiada się raczej spokojnie pod względem premier tego typu gier w naszym rejonie.

Wiemy, że wydawcą zostanie Kakao Games EU, które to zaprezentowało zwiastun i opowiedziało graczom o wielkich ambicjach związanych z tym tytułem, po czym ruszyły koreańskie beta testy i… zapadła cisza.

Jednak po ponad czterech miesiącach milczenia, w końcu otrzymaliśmy zapewnienia, że jest wszystko w porządku. Na podstawie opinii graczy biorących udział w koreańskich beta testach, niektóre aspekty gry są poprawiane i udoskonalane. I nie chodzi tutaj tylko o systemy i funkcję, ale także o wygląd świata.

W Ascent: Infinity Realm gracze wcielą się w odrodzonego przedstawiciela jednej z frakcji zamieszkującej Harth, a z racji tego iż wszelkie wcześniejsze wspomnienia zostały wymazane, polegać będą na pomocy oraz wskazówkach udzielanych przez innych zamieszkujących ten świat postaci. Część z nich należeć będzie do grupy Nous Expedition liderem której jest generał Cruz Axis.

To właśnie prace koncepcyjne związane z tą grupą oraz liderem, zaprezentowało graczom Kakao Games EU. Zgodnie z zapowiedzią, podobnych artykułów spodziewać się teraz możemy co tydzień.

W skrócie: AIR nie umarło jeszcze przed narodzeniem, ma się świetnie i w kiedyś tam w końcu trafi na Zachód.

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułA miało być tak pięknie, a tu… kolejny Battle Royale
Następny artykułWeekendowe wydarzenia w H1Z1: nowy tryb i skórki do zdobycia
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

No własnie czytam ten wątek na forum i dostałem ślinotoku, jak jeszcze bedzie housing jak w Archeage to niech się boji moja kredytówka 😀

ghoulas

A co do trafienia na zachód to kolejna Beta ma być w Q3 i ma być jednocześnie betą KR i EU/US 😀