Pod koniec września na serwery Black Desert Online trafiła pierwsza część regionu Kamasylvia, wypełnionego nowymi, fantastycznymi stworzeniami oraz będącego domem Mrocznych Elfów.

Po półtora miesiącu jest prawie pewne, że większość użytkowników tego MMORPG’a zdążyła już zwiedzić te rejony. Dlatego też Kakao Games EU poinformowało graczy, że już w najbliższą środę do gry dodana zostanie druga część tego regionu wraz z przepiękna stolicą Grana.

Grana położona jest na tej samej górze, na której znajduje się Święte Drzewo elfów – Kamasylvia, i gracze znajdą w nim wiele cudownie wyglądających budynków. W mieście znajduje się 19 przepięknych domów i apartamentów, gotowych do zamieszkania i wszystkie one są znacznie większe od innych obecnych w grze.

Grana i jej przepiękne domy

Prócz Grany, gracze Black Desert Online odwiedzić będą mogli także i kolejne obszary stworzone z myślą o fanach grindowania. Dwa leśne z nich to to Polly’s Forest wypełniony trującymi grzybami i przeznaczony dla graczy na poziomach 53-55, oraz Loopy Tree Forest, dla graczy na poziomie 55-57. Oprócz tego do gry dodane zostanie Świątynia Gyfin Rhasia, miejsce gdzie gracze na poziomie 60+ mogą zaangażować się w walkę 1 vs 1. Warto wspomnieć także o Acher Northern Post, Tooth Fairy Forest, oraz o jeziorze White Tree – ten ostatni obszar stworzony został z myślą o grupach złożonych z kilku graczy i samotny wypad w to miejsce, nie będzie wskazany.

No cóz, pozostaje czekać do środy, a tymczasem obejrzyjcie najnowszy zwiastun drugiej części regionu Kamasylvia.

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale dodaje panele skokowe, tryb PvE wzbogaca się o nowe strzelby
Następny artykułOsiris: New Dawn dodaje nowe stworzenia i bronie