Chcielibyście otrzymać za darmo trzy zupełnie nowe skrzynki z losowymi nagrodami – Flame Atronach, jakie w niedługim czasie trafią do Elder Scrolls Online?

Nic prostszego!

Wystarczy, że zalogujecie się do Elder Scrolls Online przez trzy dni z kolei, począwszy od piątku, 24 listopada. Samo zalogowanie się jednak nie wystarczy, bo oprócz tego trzeba pokonać jakiegokolwiek przeciwnika: potwory, bossy, a nawet wrogiego NPC.

Uwaga – wszelkie wiewiórki, psiaki, i inne pomniejsze stworzonka, nie będą zaliczane do tego zadania.

Za każdy dzień, w którym się zalogujecie i pokonacie przeciwnika, otrzymacie we wtorek, 28 listopada, jedną skrzynką Flame Atronach. W sumie możecie zdobyć trzy!

W nowych skrzynkach znajdziecie między innymi wierzchowce – mam nadzieję, że jazda na nich nie okaże się zbyt gorąca, pety, a także rzeczy, którymi można ozdobić Wasze domy.

To co – skorzystacie z tej okazji?

 

Poprzedni artykułNowe wydarzenie w H1Z1: Polowanie na Indyki
Następny artykułEkipa Fortnite: Ratowanie Świata o nadchodzących zmianach
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Dobra czas sie przyznać że sprobowalem ESO po promocji w HumbleMonthly i… jest fajnie. Questy są dopracowane imersja jest, jak na razie w porównaniu do startu (ostatni raz grałem w ESO na starcie gry) jest o wiele lepiej. Tylko jakos nie widzę żebym chciał grać w to jako w MMO bo w singlu gra mi sie bardzo fajnie. Ot wskoczyc machnąc 1-2 questy i wyłączyć.

Biurokrata

Właśnie zakupiłem dodatek do ESO Morrowind za 50%, będzie w co grać.