Fani Fortnite: Ratowanie Świata, czyli kampanii PvE w grze stworzonej przez studio Epic Games, z pewnością doskonale już wiedzą o zmianach, jakie planują wprowadzić twórcy w najbliższym czasie do gry.

W najnowszym dzienniku developerskim, dyrektor kreatywny Darren Sugg, omawia nieco dokładniej planowane zmiany oraz odpowiada na najważniejsze pytania zadane przez społeczność.

Zacznijmy od tego, że wyczekiwana przez wielu graczy ewolucja Bohaterów i schematów na wyższy poziom rzadkości, nie zostanie wprowadzona w najbliższym czasie. Twórcy nadal pracują nad tym, w jaki sposób modyfikatory premii i bonusów będą działały po wprowadzeniu tej zmiany. Dobra wiadomość jest jednak taka, że już niedługo gracze będą mieli dostęp do ekwipunku oraz wytwarzanie przedmiotów, z każdego miejsca w grze.

Kolejna rzeczą nad którą dyskutują projektanci Fortnite: Ratowanie Świata, to możliwość usuwania lub tez ulepszania pułapek w Bazie Główniej podczas obrony burzowej tarczy. Największa obawą twórców jest śledzenie trwałości tych elementów. I chodzi tutaj zarówno różnice między pułapkami w ekwipunku, jak i zajmować przez nich miejsce. Zgodnie ze słowami Sugga, devsi maja nadzieję, że uda sie im rozwiązać te problemy, ale na ostateczne informacje będziemy musieli jeszcze poczekać.

Oto nad jakimi zmianami pracuje ekipa Fortnite

Wielu graczy zastanawia się gdzie jest tzw. „end game”? Ekipa Epic Games ciężko pracuje nad dodaniem aktu 1 do Doliny Samowitości, a już w przyszłym roku do gry dodane zostaną rankingi związane ze specjalnymi wydarzeniami, takimi jak Hordobicie, czy też Przetrwanie.

A jeśli jesteśmy przy specjalnych wydarzeniach, to warto przypomnieć, że Koszmarów Czar potrwa do 29 listopada. Po jego zakończeniu i aż do momentu wprowadzenia zimowej aktualizacji, trwać będzie mini event związany z obroną przed burzą.

Zimowa aktualizacja doda do Fortnite: Ratowanie Świata minibossy oraz ulepszony tryb Przetrwania połączony z wydarzeniem Boże-Narodzeniowym. Sam tryb Przetrwania dostępny będzie w dwóch wersjach: 3-dniowej i 7-miodniowej, a do tego gracze będą mogli za pomocą głosowania pominąć kilka dni.

I jak Wam się podobają te zapowiedzi?

Poprzedni artykułElder Scrolls Online rozdaje skrzynki Flame Atronach
Następny artykułPodsumowanie rocznicowego streamu PlanetSide 2
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Joe Rachitynowy

jakoś takoś… niewiele tego dla mnie w tym fortnite… wiem, marudzę ale poprostu mam dość tych samych krajobrazów i misji……

ghoulas

Zgadzam się w 100% z Tobą… marudzisz!

ghoulas

Największy plus to mozliwośc robienia upgrade na schematach teraz warto bedzie trzymac niższe schematy sprzętu na który sie poluje.