Do The Elder Scrolls Online zawitało nowe specjalne wydarzenie, które z pewnością przypadnie fanom eksploracji. Weźcie w nim udział, a w nagrodę możecie otrzymać kucyka, mieniącego się wierzchowca oraz bajecznie piękny pałac.

Wydarzenie Summerfall zachęca wszystkich posiadaczy ESO: Summerset do zdobycia specjalnego osiągnięcia (achievment) Summerset Pathfinder, w którym to odwiedzić trzeba dziesięć najbardziej charakterystycznych lokacji związanych z tym rozdziałem.

Im więcej graczy (liczy się konto, a nie ilość postaci) zdobędzie ten achievment, tym lepsze będą nagrody. Twórcy gry zrobili z góry pewne założenia odnośnie ilości graczy, którzy muszą wziąć udział w tym wydarzeniu.

Jeśli liczba ta przekroczy 33%, to osoby posiadające ESO: Summerset, otrzymają dostęp do kucyka Psijic Mascot Pony. Przy 66% odblokowany zostanie wierzchowiec Psijic Escort Charger, a przy 100% gracze otrzymają w nagrodę przepiękny pałacyk Grand Psijic Villa.

Wydarzenie Summerfall rozpocznie się w czwartek, 20 września, o godzinie 17:00, i potrwa do piątku, 28 września. Nagrody trafią do graczy dopiero 10 października.

Dobra wiadomość jest taka, że jeśli nie posiadacie jeszcze ESO: Summerset, to do 2 października możecie je zakupić w promocyjnej cenie: ulepszenie podstawki jest już dostępne (40% zniżki), a promocja na samodzielną wersję rozdziału wraz z podstawką (50% zniżki) włączona zostanie 25 września.

Jeśli posiadacie ESO: Summerset oraz achievement Summerset Pathfinder, ale z jakichś powodów nie możecie zalogować się w tej chwili do gry, to wystarczy że zalogujecie się do 8 października i także otrzymacie powyższe nagrody.

ŹRÓDŁOOficjalna strona
Poprzedni artykułPierwsza aktualizacja Z1 Battle Royale dodaje odświeżoną-starą wersję H1Z1
Następny artykułGracz Fortnite Battle Royale aresztowany za grożenie 11-latkowi śmiercią
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JXRaiv

comment image 😀

PolicMajster

comment image

dogmaticus83

Plany na dzisiejszy wieczór:
1. Godzina 20:00 – przymusowe przygotowanie do Chrztu córki w kościele
2. Godzina 22:15 – otwieram w domu piwo.
3. Godzina 22:30 – gnam przez Summerset i odwiedzam lokalizacje!

Ale wcześniej reaktywuję subskrypcję i pewnie kupuję crate’y… bo jestem od nich uzależniony lekko ;).

StarAsh

100%
Równie dobrze mogli obiecać po 100 milionów baksów dla kazdego gracza. Mieliby i tak stuprocentową pewność, że gracze nie osiągną do tych 100%. Tymbardziej, że sposób zlicznia tych procentów leży w ich rękach.