Trwające od kilku miesięcy alpha testy techniczne pirackiego MMO Sea of Thieves okazały się niezmiernie udane. To jednak nie koniec testów, bo studio Rare Ltd. szykuje się do zakończenia roku z wielkim hukiem.

Okazuje się, że wszystkie osoby, które zarejestrują się do programu Insider Sea of Thieves przed 1 grudnia, otrzymają zaproszenie do ostatniego technicznego alpha testu, który to zaplanowany został jeszcze na ten rok! Nie zwlekajcie więc, ale zakładajcie konto Microsoft / Xbox i zapiszcie się do programu Insider, aby już w grudniu móc wypróbować tę niezwykle urzekająco wyglądającą grę.

Warto jednak pamiętać o tym, że o ile zapisanie się do programu Insider nic nie kosztuje, to techniczna alpha jest objęta NDA, a to oznacza, że nie można o niej pisać, nagrywać, streamować, itd. Złamanie NDA w przypadku Microsofta, do którego należy studio Rare Ltd. może mieć bardzo nieprzyjemne konsekwencje.

Kolejna wersja testowa Sea of Thieves zawierać będzie w sobie wszystkie funkcje dodane w październiku, w tym mały statek dwuosobowy, komunikację niewerbalną oraz możliwość wsadzania niesfornych członków załogi do paki.

To jak – zapiszecie się do programu Insider?

Poprzedni artykułPodsumowanie rocznicowego streamu PlanetSide 2
Następny artykułJak powstaje miasto w Pantheon: Rise of the Fallen
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michał Szymański

Dziękuję za informację. Chętnie przetestuję grę bo wiążę z nią spore nadzieje, a co do NDA to dla mnie nie pierwsza zamknięta alpha więc będę przestrzegał zasad 🙂

Joe Rachitynowy

zapisałem się