Wielbiciele gier survivalowych z pewnością pamiętają o Survive The Nights – rewelacyjnie zapowiadającym się tytule, który już niedługo ma zawitać na Steam Early Access.

Gra ta tworzona jest przez malutkie, pięcioosobowe studio a2Z Intearctive, więc nie ma co się dziwić, że termin wczesnego dostępu był już wielokrotnie odkładany. Tym bardziej, że Survive The Nights oferować ma wiele unikalnych mechanik takich jak choroby, halucynacje, system kaloryczny, elektryczności, uprawy roślin oraz pory roku, które także wpływać będą na zachowanie naszej postaci.

I o ile twórcy gry nadal nie podali terminu wczesnego dostępu na Steam, to dobra wiadomość jest taka, że co niektóre osoby, będą mogły zagrać w Survive The Nights już 1 grudnia!

Ekipa a2Z Intearctive poinformowała o rozpoczęciu przygotowań do uruchomienia technicznych, wewnętrznych pre-alpha testów, w których wziąć będą mogły wszystkie osoby wspierające ten projekt. Od 24 listopada, twórcy tego survivala, wysyłać będą klucze dostępu do wszystkich użytkowników, którzy wsparli rozwój tego projektu na Kickstarter lub też zakupiły pakiet na oficjalnej stronie gry. Serwery udostępnione zostaną graczom kilka dni później, bo już 1 grudnia.

Zgodnie ze słowami devsów, serwery czynne będą non-stop przez kilka tygodni, w czasie których spodziewać się można wielu aktualizacji. Dopiero po tym czasie i gry gra osiągnie zadowalający ich poziom, udostępniona ona zostanie na Steam Early Access.

Survive the Nights – kolejna perełka dla fanów survivali

Zakupiliście już dostęp do Survive The Nights? Jeśli nie, a chcielibyście wypróbować ten tytuł przed innymi, to macie czas do 23 listopada 😀

A tymczasem obejrzyjcie kilka najnowszych zdjęć z gry – prawda, że prezentuje się ona na nich naprawdę ciekawie?

 

Poprzedni artykułEndgame zawita do Citadel: Forged with Fire
Następny artykułJuż za kilka dni startuje wczesny dostęp do Wild West Online
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michał Szymański

Będę śledził rozwój gry

Subraver

są jakieś osoby,które kupiły pre-order na humble? 24 listopada będa rozdawane klucze i szukam oso do gry

Kinya Turbgroszka

Wiem, że są, ale nie wiem czy tu zaglądają aż tak często 🙂