Od momentu premiery Citadel: Forged with Fire na Steam Early Access, gra ta wraz z każdą kolejna aktualizacją sobie się coraz ciekawsza.

Studio Blue Isle tworzy olbrzymi świat łączący w sobie elementy MMO, sandboxa i RPG, który gracze mogą zwiedzać, zdobywać surowce i budować własne zamki. A z racji tego, że spora ilość graczy osiągnęła maksymalny poziom, twórcy zdecydowali, iż nadszedł czas, aby do gry dodać endgame.

Kolejna aktualizacja do Citadel: Forged with Fire wprowadzi trzy olbrzymie lochy, wypełnione bossami i skarbami. Ciekawostką jest to, że nie zostaną one oznaczone na mapie, ale gracze sami będą musieli je odnaleźć i rozwiązując starożytne tajemnice odblokować dostęp do ich wnętrza. W każdym z nich znajdować się ma Kamień Dusz (Soul Stone), w którym kryć się będzie esencja starożytnego zła. Jak się możecie domyśleć, zadaniem użytkowników będzie znalezienie tego kamienia i zniszczenie zła.

Ale nie będzie to takie proste. Zgodnie ze słowami ekipy ze studia Blue Isle, czekające na graczy wyzwania w nowych lochach będą bardzo trudne i aby móc je ukończyć, potrzebny będzie nie tylko najlepsze wyposażenia, ale i współpraca pomiędzy graczami.

W skrócie – nadchodzą rajdy do Citadel: Forged with Fire! Coraz bardziej podoba mi się ten tytuł 😀

Poprzedni artykułFortnite z 20 milionami graczy, legendarny krzak zawita do Battle Royale
Następny artykułFani będą mogli zagrać w Survive The Nights już w grudniu
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Radek Sheitah Olkowski

Rajdy w sandboxach. No coś ciekawego i nowego. Jako, że każda broń wymusza inny styl gry, to widzę już te współpracę 😛
A może by tak założyć babowy polski serwer citadela? 😀

Kamil Stalmach

Coraz bardziej jestem za kupnem tego tytułu 🙂 jest budowanie a to mnie rajcuje 🙂

fajnie by było, ale to kosztuje niestety. Na razie pozostanę na EU Morsgail 😀

Kinya Turbgroszka

Budować można naprawdę olbrzymie struktury, pod warunkiem, że każdy element łączy się z Twoim tronem. Jak chcesz to można nawet pół mapy zająć (O ile Ci się to uda) 😀

Radek Sheitah Olkowski

Ale osobiście odradzam. Gra jest słabo z optymilizowana i taka budowa powoduje gigantyczne spadki fps i samo ładowanie świata :p Chyba że masz kompa z NASA to się częstuj 😀